Жалюзі ᐉ Ролети ᐉ Штори ☀️ Купити ᐉ на вікна ❤️ Модне Вікно

Знижка на жалюзі 10% при замовленні від 5000 грн.
Якщо Ви знайшли дешевше телефонуйте - зробимо знижку 5%

Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі - це вид сонцезахисних систем який складається з горизонтально розташованих смуг, які називаються ламелі. Ламелі виготовляються з дерева або алюмінію.
  Білі Кольорові
Стандартні від 153 грн/шт від 186 грн/шт
Жалюзі Проф від 310 грн/шт від 351 грн/шт
Жалюзі Венус від 386 грн/шт від 419 грн/шт
Дерев'яні від 1322 грн/шт від 1322 грн/шт

Тканинні ролети - рулонні штори

Тканинні ролети (рулонні штори) - це вид сонцезахисних систем, складається з суцільного тканинного полотна, яке намотується на вал. Вал може бути відкритий або закриватися декоративним коробом. У рулонних шторах День Ніч полотно складається з чергуюшихся смуг тканини.
Відкритого типу від 227 грн/шт
Закритого типу від 454 грн/шт
День-Ніч від 564 грн/шт
Бамбукові та джутові від 282 грн/шт

Вертикальні жалюзі

Вертикальні жалюзі - це вид сонцезахисних систем який складається з вертикальних смуг (ламель.) Набули найбільшого поширення в офісних і навчальних приміщеннях. Зручний і надійний механізм управління, обертає ламелі на 180° і повністю розсовує в одну або дві сторони. Ціна залежить від щільності тканини і складності малюнка.
Ламель 127мм від 162 до 821 грн за м2
Ламель 89мм від 162 до 821 грн за м2

Римські штори

Римські штори - це вид сонцезахисних систем якої складається з карниза і суцільного полотна, яке складається шарами (гармошкою). Можливе виготовлення по індивудальному дизайну і з Вашої тканини.
Вартість від 454 грн за шт.

Захисні ролети

Захисні ролети (рольставні) - це система призначена для захисту віконних і дверних прорізів від механічного впливу. Ролети виготовляються з різних по міцності профілів. Так само застосовуються різні системи управління, механіка та електрика. Більш детальну інформацію про системах, а також прорахунок виробів ви можете побачити тут на сайті.
Польський профіль «Алюпроф»

Захисти себе від палючого сонця, і поглядів сусідів
за 2-5 днів завдяки матеріалам з Польщі та Ізраїлю

На Ваш вибір

 • Більше 1000 кольорів різних матеріалів
 • Польська або Ізраїльська фурнітура
 • Самостійний монтаж або під ключ
 • Більше 20 різних систем

Зручна оплата

 • Мінімальний аванс, доплата за фактом
 • Готівковий розрахунок або на рахунок ПП
 • Безнал від " ТОВ " з ПДВ
 • Безнал від " ТОВ " без ПДВ

Ви отримаєте

 • Захист від сонця і зайвих поглядів
 • Рік гарантії та сервісне обслуговування
 • Стильне оформлення вікна
 • Гарантовано низькі ціни

Про компанію «Модне-Вікно»

Компанія «Модне-Вікно» пропонує купити якісні жалюзі (горизонтальні і вертикальні), римські штори  рулонні штори, тканинні ролети на вікна всіх типів, а також захисні ролети в Києві, Харкові, Дніпрі, в Одесі, в Запоріжжі, Полтаві, Львові, Івано-Франківську і інших містах України. Всю цю продукцію Ви можете замовити «під ключ» з виміром і установкою. А можете просто замовити готову продукцію, забрати у нас в офісі і встановити самостійно. Детальну інформацію про правильний вимір або іншу інформацію ви можете отримати у наших менеджерів.

Наш інтернет-магазин сонцезахисних систем може похвалитися по-справжньому великим асортиментом і швидким терміном виготовлення. Так, процес виробництва продукції займає від 2-5 днів. Тому замовляючи у нас, кожен отримає свої замовлення в найкоротші терміни в будь-якій точці України. Інтернет-магазин надає і безліч зручних способів для оплати, а якщо виникнуть проблеми або труднощі, завжди можна зв'язатися з консультантами, які допоможуть прийняти краще рішення.

Наша компанія здійснює повний спектр послуг при замовленні жалюзі на вікна додому і в офіс або тканинних ролет, рулонних штор для дачі або будинку: виїзд замірника на будинок зі зразками матеріалів, замір вікон, дверей або інших прорізів, виготовлення обраної моделі жалюзі, а також гарантія 1 рік на всі види продукції. Все це встислі терміни, обумовлені з замовником.

Як встановити жалюзі

Самостійний монтаж

Вам по телефону підкажуть, як правильно міряти.
Прорахунок і аванс на офіційний рахунок.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Забираєте замовлення у вантажоперевізника.
Монтуєте, якщо треба, консультуючись з нами по телефону.
Дзвінок від консультанта

Виклик замірника

Записуєтеся на зручний Вам час виміру.
Замір з усіма зразками і укладення договору.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Майстер все встановлює.
Прийнявши роботу ви розраховуєтеся з майстром.
Викликати замірника

Популярні питання наших клієнтів

Перша і основна відмінність полягає в точності відповідності розмірів виробу стулці вікна або віконного отвору (у готовому варіанті продаються вироби для стандартних вікон), що виключає бічні просвіти або контакт жалюзі з віконною ручкою і укосом, бо це призводить до деформації жалюзі. По-друге, компанія Модне Вікно використовує якісні матеріали з Євросоюзу і Ізраїлю, а також дає гарантію на свої вироби 12 місяців. У вільному ж продажу часто вироби китайського виробництва з відповідним рівнем якості.
Так, тканинні ролети День-Ніч — сучасна варіація сонцезахисної системи, яка має властивості як тканинних ролет, так і горизонтальних жалюзі, вона дозволяє керувати рівнем освітлення у приміщенні. Подвійне полотно ролети День-Ніч складається з симетричних горизонтальних смуг — прозорих і з нульовим (Black out) або зниженим (30-60%) рівнем проникнення світла. Рухаючись відносно один одного, полотна створюють або повне затемнення, або бажаний рівень освітлення.
На всі вироби асортименту компанії Модне Вікно надається гарантія 12 місяців.
Так, для цього в кожній категорії вказана вартість римських штор, яка служить орієнтиром при виборі. Щоб дізнатися точну ціну, скористайтеся автоматичним калькулятором в розділі «Розрахунок і оформлення замовлення». Виберіть тип, заповніть поля (ширина і висота в мм), а також визначте бажаний колір, після чого система видасть вам ціну готового виробу. Але краще зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, або написати запит, і менеджер точніше зорієнтує вас в цьому питанні.
Матеріали і фурнітура для виготовлення жалюзі оптом і в роздріб закуповуються у європейських виробників, ми не співпрацюємо з китайськими компаніями. Ви можете запитати сертифікати у консультанта.
Виробництво будь-яких типів виробів займає від 2-х до 5-ти днів в залежності від того, купуєте ви рольставні оптом чи вроздріб. Штатних потужностей компанії Модне Вікно досить, щоб виключити тривале очікування.
Всі існуючі типи виробів доступні до замовлення в Модне Вікно: тканинні ролети відкритого типу (вал з полотном видно), закритого (вал з полотном прихований в коробі), День-Ніч відкритого і закритого типу (система з контрольованим ступенем освітленості), бамбукові і джутові ролети (з природних матеріалів з «дихаючими» властивостями).
Вироби компанії Модне Вікно доставляються в усі населені пункти України за допомогою логістичної служби Нова Пошта. Ми ініціювали вигідну акцію — в усі населені пункти, в яких є відділення цієї транспортної компанії, доставка за наш рахунок при 100% передплаті виробів дорожчих 500 грн.
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Наші клієнти