Захисні ролети (роллети) ᐉ на вікна ᐉ на двері ᐉ на гараж

Виготовлення за 2-5 днів,
використовуючи Польський профіль «Алюпроф»

На Ваш вибір

 • Більше 70 різних профілів
 • 9 варіантів кольорів
 • У профілі піна або бронь
 • Автоматика і механіка

Зручна оплата

 • Мінімальний аванс, доплата за фактом
 • Готівковий розрахунок або на рахунок ПП
 • Безнал від «ТОВ» з ПДВ
 • Безнал від «ТОВ» без ПДВ

Ви отримаєте

 • Захист від злому
 • Захист від вандалів
 • Захист від підпалу
 • 12 місяців гарантії

Види кріплення захисних ролет

Захисні ролети накладний зовнішній монтаж

Накладний
монтаж
зовнішній

Захисні ролети вбудований зовнішній монтаж

Вбудований
монтаж
зовнішній

Захисні ролети комбінований монтаж коробом назовні

Комбінований
монтаж
коробом назовні

Захисні ролети комбінований монтаж коробом всередину

Комбінований
монтаж
коробом всередину

Захисні ролети монтаж коробом всередину стіни

Монтаж
коробом
всередину стіни

Захисні ролети. Накладний монтаж внутрішній

Накладний
монтаж
внутрішній

Захисні ролети. Вбудований монтаж внутрішній

Вбудований
монтаж
внутрішній

Захисні ролети. Комбінований монтаж

Комбінова -
ний
монтаж

Прогрес не стоїть на місці, і ось вже вікна з потворними решітками, які так псували фасади будинків та броньовані двері офісних будівель і магазинів замінили захисні ролети або рольставні, які гармонійно вписалися в екстер'єри приватних і громадських будівель.

Захисні ролети виготовляють з міцного екструдованого металу — сталі або алюмінію. Захисна ролета складається з міцних горизонтальних смуг, які намотуються на вал і фіксуються в коробі, встановленому над віконним або дверним прорізом. У закритому стані ролета надійно захищає будинок, офіс або вітрину магазину від пошкодження.

Широке застосування рольставней обумовлено їх міцною конструкцією, чудовим естетичним виглядом, зручністю експлуатації. Існує можливість замовити захисні ролети будь-якого кольору, найбільш підходящого до екстер'єру будівлі.

Окремо слід сказати про практичність і надійність рулонних гаражних воріт. Спеціальні міцні профілі, з яких виготовляються рулонні гаражні ворота, гарантують власникам гаражів збереження їх техніки. Купити рулонні гаражні ворота також можна різних кольорів, щоб вони не спотворили, а прикрасили ваш двір або фасад будинку.

Захисні ролети на вікна двері або гараж, сучасний пристрій який, перш за все, виконує захисну функцію, а крім цього ще й зберігає тепло всередині приміщення.

Рольставні виробляють з алюмінію, завдяки чому вони не схильні до корозії та відмінно виглядають на протязі багатьох років експлуатації.

Захисні ролети складаються з трьох основних конструктивних елементів:

 • Полотно з запірним механізмом: ригельним замком або автозамки;
 • Направні шини;
 • Захисний короб з ортогональним валом і вбудованим в нього механічним або ж автоматичним управлінням

Ламелі можуть бути наповнені піною та зберігати тепло або ж посиленим екструдованим пінополістиролом і забезпечувати максимальний захист від злому.

Направні шини, як правило, розташовуються вертикально рідше горизонтально.

Перше, на що варто звернути увагу при виборі ролет - це підвищений рівень захисту приміщення від несанкціонованого проникнення. Алюмінієві ламелі мають достатню міцність і не піддаються механічному впливу, а надійні замки неможливо розкрити із зовнішнього боку. Крім того, ролети, на відміну від залізних ґрат, захищають так само і склопакет від таких несподіванок, як м'ячик або камінь у вікно. Варто відзначити, що ролети відповідають всім нормам забезпечення пожежної безпеки приміщень, захисні ролети з електроприводом можуть бути підключені до датчика пожежної сигналізації, а також обладнані системою ручного відкривання, яка спрацює в аварійних ситуаціях.

Великою популярністю користується і властивість ролет створювати комфортне середовище в приміщенні: влітку вони не пропускають зайвий жар, взимку - холод, а прекрасні звукоізоляційні характеристики ролет дозволяють насолоджуватися приємною тишею. Ролети, наповнені піною (ролформінговимі) профілями, здатні знизити тепловтрати приміщення до 50%, а рівень звукоізоляції до 15 Дб. Ну і, звичайно ж, кожну господиню порадує звістка, що ролети не пропускають УФ-промені, а значить, від шкідливого впливу сонця будуть захищені і портьєри, і меблі, і інтер'єр квартири.

Експлуатаційні якості ролет так само на висоті. Сучасні матеріали, з яких вони виготовлені, забезпечують тривалий термін служби. Так само ролети стійкі до деформації, стирання, шкідливому впливу зовнішніх факторів: граду, дощу, снігу, сильного вітру та ін. І володіють підвищеною стійкістю до різних хімічних речовин. Ролети легко встановлюються і демонтуються як з внутрішньої, так і з зовнішньої сторони вікна.

Широка гама кольорів і виключно привабливий вигляд цих захисних систем роблять ролети сучасним і стильним пристроєм, який не тільки надзвичайно практично для використання, як вдома, так і в офісі, а й приносить у вигляд будівлі додаткову родзинку.

Управління ролетами здійснюється за допомогою пристроїв (приводів) наступних видів:

 • стрічковий ручний тип
 • воротковий ручний
 • шнуровий ручний
 • електричний привід (з можливістю дистанційного керування)
 • привід пружинно-інерційний

Рольставні це недорогий і практичний спосіб захисту, надійна робота протягом довгого періоду часу, простий догляд - вони легко миються, працюють, очищаються. Все це - гарантія спокійного і безпечного сну, а також додатковий елемент безпеки. У закриті вікна безглуздо кидати пляшки і каміння, в закриті двері немає сенсу ломитися. Залишаючи місто, безпеку будинку можна впевнено довірити захисним рольставням, однак пам'ятайте це всього лише пасивні заходи забезпечення захисту, їх завжди можна доповнити охоронною системою зі здачею на пульт централізованого спостереження.

Види управління захисних ролет

Управління в рольставнях може бути як механічне, так і автоматичне. Вибирається воно, в першу чергу від побажань і, звичайно ж, ваги полотна.

 • Механічне управління може здійснюватися за допомогою інерційної пружини, Воротковий механізму або нейлонового шнура.
 • Автоматичне управління може здійснюватися за допомогою пульта дистанційного керування, комутаційних блоків або ж клавішного вимикача.
 • Першим розглянемо бюджетний варіант - ролети механічні. Пружина використовується тільки в тих випадках, коли ви плануєте закривати ролет на ключ з вулиці за допомогою ригельного замка. Цей варіант ідеальний для ролет на ринку, в торгових центрах, для захисту дверей і вікон магазинів, офісів, кафе. Переваги: інерційна пружина довговічна і не потребує частого втручання.

 • Капроновий шнур або сталевий трос? Такий варіант використовується, коли ви плануєте піднімати і опускати ролети зсередини приміщення. Така система управління достатньо проста. Всередині приміщення кріпиться касета ручна або редукторна, всередині короба ролети знаходиться пластикова вставка з жолобом для шнура, який проходить через стіну або раму вікна в спеціальній капсулі. Закриваються ролети за допомогою, так званих, автозамків.
 • Автоматичний підйом ролет здійснюється за допомогою електроприводу і додаткових систем автоматики: блоків управління, вимикачів, пультів. Найчастіше автоматика використовується в гаражних ролетах, але винятком не стають і віконні. Автоматичне управління ролетами найдорожчий спосіб, але з іншого боку і найзручніший.

Фахівці компанії правильно виконають заміри, підберуть тип профілю, в залежності від ширини, висоти отвору, вимог до безпеки, системи управління і дизайну, і, найголовніше, якісно виконають монтаж або ремонт ролет на вікна Вашого будинку, квартири, офісу або дачі.

Викликайте замірника або телефонуйте прямо зараз і отримаєте додаткову знижку.
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Як правильно вибрати і порахувати рольставні
(захисні ролети)

Крок 1 Вибір профілю

Існують два основних види профілю, пінонаповнений і екструдований. Пенонаполненный володіє підвищеними теплоізоляційними і шумоізоляційними властивостями. А екструдований підвищеною ударостійкістю. Ширина профілю підбирається виходячи з розмірів.

Захисні ролети. Матеріал - екструдований

екструдований

Захисні ролети. Матеріал - пінонаповнений

пінонаповнений

Захисні ролети. Матеріал - ґратчастий

ґратчастий

Захисні ролети. Матеріал - одностінний

одностінний

Крок 2 Вибір приводу

Захисні ролети можуть підніматися як ручним приводом (більш економічний варіант) так і за допомогою електродвигуна.

Крок 3 Типи управління ручним приводом і електродвигуном

Захисні ролети. Управління - касета мингнон

Касета мигнон

Захисні ролети. Управління - касета

Касета

Захисні ролети. Управління - пружина

Пружина

Захисні ролети. Управління - пульт

Пульт

Захисні ролети. Управління - клавіша

Клавіша

Захисні ролети. Управління - клавіша на ключ

Клавіша на ключ

Крок 4 Вибір кольору

Захисні ролети. Колір - білий

Білий

Захисні ролети. Колір - сірий

Сірий

Захисні ролети. Колір - бежевий

Бежевий

Захисні ролети. Колір - коричневий

Коричневий

Захисні ролети. Колір - сріблястий

Сріблястий

Захисні ролети. Колір - під дерево

Під дерево

Захисні ролети. Колір - червоний

Червоний

Захисні ролети. Колір - синій

Синій

Як встановити жалюзі

Самостійний монтаж

Вам по телефону підкажуть, як правильно міряти.
Прорахунок і аванс на офіційний рахунок.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Забираєте замовлення у вантажоперевізника.
Монтуєте, якщо треба, консультуючись з нами по телефону.
Дзвінок від консультанта

Виклик замірника

Записуєтеся на зручний Вам час виміру.
Замір з усіма зразками і укладення договору.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Майстер все встановлює.
Прийнявши роботу ви розраховуєтеся з майстром.
Викликати замірника

Наші роботи