Вертикальні жалюзі ᐉ на вікна ᐉ Тканинні ламелі 89/127 мм

Захисти себе від палючого сонця, і поглядів сусідів
за 2-5 днів завдяки матеріалам з Польщі та Ізраїлю

На Ваш вибір

 • Більше 300 кольорів різних матеріалів
 • Польська або Ізраїльська фурнітура
 • Розсування в дві сторони
 • кріплення на стіну, в отвір, стеля

Зручна оплата

 • Мінімальний аванс, доплата за фактом
 • Готівковий розрахунок або на рахунок ПП
 • Безнал від «ТОВ» з ПДВ
 • Безнал від «ТОВ» без ПДВ

Ви отримаєте

 • Захист від сонця і зайвих поглядів
 • Можливість регулювати освітлення
 • Рік гарантії та сервісне обслуговування
 • Стильне оформлення вікна

Будь-яке вікно стане елегантнішим і наряднішим, якщо його прикрасити вертикальними жалюзі. Вертикальні жалюзі складаються з вертикальних смуг тканини, так званих, ламелі, шириною 127 або 89 мм. Для регулювання освітлення ламелі можуть обертатися навколо своєї осі. Вертикальні ламелі кріпляться до карнизу, який встановлюється зверху над вікном. За допомогою ланцюжка відбувається обертання ламелі для регулювання світлового потоку, а за допомогою шнура ламелі можна переміщати в один бік вікна або від середини до боків.

Замовити і купити вертикальні тканинні жалюзі можна будь-яких розмірів і з будь-якої тканини. Велика кількість різноманітних тканин різних кольрів і фактур для виготовлення вертикальних жалюзі дає можливість ідеально підібрати і колір, і фактуру для інтер'єра як домашнього, так і офісного або виробничого. Оскільки для виготовлення вертикальних жалюзі використовують тканини зі спеціальним просоченням для щільності та антистатичного ефекту, на них не осідає пил, і спеціальний догляд не потрібен. Навіть якщо через необережність вертикальні тканинні жалюзі забруднилися, їх легко можна очистити вологою тканиною або губкою. У випадку пошкодження вертикальних жалюзі достатньо замовити виготовлення нових ламелі, а вся конструкція залишиться незмінною.

Вертикальні жалюзі для вікон мають кілька варіантів кріплення. Їх можна кріпити до стелі, до стіни над вікном або навіть у віконний отвір, якщо ви хочете, щоб вертикальні жалюзі перекривали тільки вікно.

Вертикальні тканинні жалюзі застосовують не тільки для захисту від сонця, вони успішно можуть використовуватися для зонування приміщень, виконуючи роль перегородки, ширми або навіть закривати дверний отвір.

Оригінальним доповненням дизайну приміщення можуть бути так звані мультиформні вертикальні жалюзі. Це вертикальні жалюзі, ламелі яких підбирають різних кольорів і різної довжини для створення незвичайних кольорових орнаментів. Замовити і купити мультиформні вертикальні жалюзі можна, придумавши свій варіант або замовивши нашому дизайнеру.

Вертикальні тканинні жалюзі можна купити за оптовою ціною, зробивши замовлення від трьох штук.

Світ вперше дізнався про поняття незвичайних штор в XVIII столітті, коли в одному з європейських друкованих видань з'явилася реклама. Нинішні дизайнерські тенденції пропонують різноформатні рішення в плані оформлення, матеріалів для жалюзі. В результаті основної мети, зробити простір затишним, захищеним від яскравого сонця, вдається досягти з легкістю. Здавалося б, немає нічого складного, щоб купити вертикальні жалюзі, але в цій справі дизайнери відзначають декілька нюансів.

Знайомство з офісними шторами

Фактично людина, яка приходить в офіс, не помічає, що висить на вікнах. Але варто прибрати жалюзі вертикальні з вікна, як миттєво сонце починає заважати зосередитися на роботі. Тим часом, така конструкція цікава кількома моментами.

 • Завдяки наявності практичних штор цього формату вдається зберегти кондиціонер, продовжуючи його експлуатаційний ресурс. Жалюзі полегшують його роботу, дарують шанс функціонувати з меншою віддачею потужності.
 • При наявності на вікнах подібної завіси вдається комфортно працювати за ПК, адже монітор не буде відсвічувати.
 • Ідеальне рішення в тому плані, що перехожим з вулиці або спостерігачам з сусіднього будинку не буде видно людей за жалюзі.

Цікавий факт! Виробники просочують матеріал спеціальними екологічними складами. Основна «місія» яких - відштовхувати пил і бруд.

Деякі думають, що купити вертикальні жалюзі вигідно лише для офісів.

Жалюзі - не тільки для офісу, але і для дома!

Пора давно піти від стереотипу: такі штори свого роду софістика для домашнього інтер'єру. Так, такі «портьєри» підкреслюють діловий стиль. Разом з тим вони служать автентичним декором для створення європейської стильною обстановки. Інтер'єрна палітра заграє смачно, незважаючи на ноти еклектики. Доступна ціна на вертикальні жалюзі підвищує попит.

Більш того, практичність виражається в здатності підтримувати гігієнічні вимоги в приміщенні завдяки відштовхуванню пилових частинок. Навіть візуально сувора конструкція мотивує до підтримання порядку в кімнаті. Крім цього простота в догляді, експлуатації додає мотивів для придбання. Важливо правильно зорієнтуватися в підборі матеріалів штор.

Різновиди матеріалів для виробництва жалюзі

З яких матеріалів виробник пропонує вибрати?

Вигідно купити жалюзі вертикальні з натуральних тканин, як льон, бавовна, шерсть, якщо душа тяжіє до тканинних варіантів. Тканинні моделі бездоганно підходять для будинку як варіант менш офіційний. М'які ламелі народжують приємну атмосферу.

Для кімнати або офісу, що виходить на південну сонячну сторону, підійдуть жалюзі на вікна вертикальні з антівигорающей просоченням. Металізована поверхня не дає матеріалу позбутися соковитості кольору.

Поліестерові моделі вважаються модними, придатними для ділової атмосфери. Синтетика з просоченням відштовхує пил ідеальним чином.

Що ще радять майстри інтер'єрного стилю?

Чим вертикальні жалюзі краще горизонтальних

За відгуками купили жалюзі вертикальні тканинні, вироби більш зручні у використанні. Дизайнери теж вважають, що такі моделі створюють більше затишних емоцій. Перевагою є також можливість легкого регулювання светопотока. Відкривати їх простіше, зрушуючи в одну сторону для розорювання вікна навстіж. Оригінальні моделі допоможуть обіграти арочні віконні системи.

Механізм управління влаштований за спрощеною схемою. Дивлячись на фото вертикальних жалюзі, можна переконатися в своєрідності їх обробки. Ці варіанти візуально збільшують висоту стель. Як можна підібрати оригінальні фіранки такого плану?

Лайфхак за вибором

Для покупця має значення ряд нюансів.

 • Орієнтиром виступає площа приміщення, віконного отвору. Моделі з ламелями з тканини європейського формату в 127 мм - оптимальний вихід для офісів з широкими вікнами. Купуючи жалюзі вертикальні ціна яких прийнятна для малогабаритної кімнати, краще зупинити погляд на виробі з вузькими ламелями.
 • Трендовий віконний аксесуар вибирають з опорою на матеріал. Аби не допустити довго возитися з відходом, простіше вибрати пластик. Для додання домашньої комфортної обстановки - тканинні.
 • Можна жалюзі вертикальні купити, виходячи з типу кріплення. Монтуючи штори до верхнього укосу зі свердлінням, вдається закривати вікно від сонця, не зачіпаючи стін. Закріплюючи на стелі, вдасться ширше відкривати стулку на відстань не менше 5 см.

Часто ключовою проблемою є питання вибору кольору. Дизайнери радять купити вертикальні жалюзі відповідно до обробкою приміщення. Для кімнати, що знаходиться на північній стороні, краще зупинитися на світлих відтінках. Це будуть жовті, золотисті, рожеві конструкції. Для південної сторони більше підходять холодні тони.

Важливо вибирати пристрої в поєднанні з певним предметом інтер'єру. Він повинен «розмовляти», наприклад, з матеріалом шафи, покриття для підлоги, стіни.

Для студії краще обійтися однотонної палітрою, співзвучною з загальними стилістичними нотками. При цьому колір завіси носить домінантний характер. Вибравши постільні тони, людина прокидається в бадьорому настрої, заряджаючись енергією на весь день. Колір і фактура задають емоції, і вони повинні бути приємними. Як продовжити термін служби виробів?

Рецепти Догляду процедур за жалюзі

Тканинні системи легко очищаються за допомогою пилососа, хоча можна скористатися щіткою з середнім ворсом. Не варто ігнорувати карниз, що вимагає протирання вологою ганчіркою.

При появі плям варто здати в хімчистку або використовувати пральну машину в режимі «делікатного прання». Для цього краще застосувати 40-градусну воду. Режим віджиму і сушіння краще відключити. Поліестерові моделі краще випрати вручну і сушити в розкладеному вигляді.

Загальна рекомендація - замовляючи жалюзі, краще звернутися до надійного виробника.

Куди замовляють вертикальні жалюзі

Викликайте замірника
або телефонуйте прямо зараз
та отримайте додаткову знижку.

Можливості вертикальних жалюзі

Захист від сонця
Обертання ламелей
Захист від сторонніх поглядів
Повна розсування в сторони
Використання у вигляді перегородки
Перекриття великих прорізів
Необмежена висота виробу
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Як ми працюємо

Самостійний монтаж

Вам по телефону підкажуть, як правильно міряти.
Прорахунок і аванс на офіційний рахунок.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Забираєте замовлення у вантажоперевізника.
Монтуєте, якщо треба, консультуючись з нами по телефону.
Дзвінок від консультанта

Виклик замірника

Записуєтеся на зручний Вам час виміру.
Замір з усіма зразками і укладення договору.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Майстер все встановлює.
Прийнявши роботу ви розраховуєтеся з майстром.
Викликати замірника

Ціна вертикальних жалюзі і монтаж

Вертикальні жалюзі 127мм від 149 до 752 грн за м2 Стандартний* монтаж 80-90грн за шт. Але не менше 200грн Замір безкоштовно.
Вертикальні жалюзі 89мм від 149 до 752 грн за м2

*Не стандартним монтажем вважається робота на висотах від 2,7 м і застосування спецзасобів і спецтехніки. У разі якщо замовлення не відбувся клієнт оплачує транспортні витрати замірника 50-100грн в залежності від району.

Читайте інструкцію по виміру вертикальних жалюзі
Читайте інструкцію з встановлення вертикальних жалюзі


 

Викликайте замірника або телефонуйте прямо зараз і отримаєте додаткову знижку.
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Наші роботи

Дивитися всі роботи