Жалюзі (штори, ролети) День-Ніч ᐉ на вікна

Одними з найбільш оригінальних і ошатних сонцезахисних систем є тканинні ролети День Ніч. Ці тканинні ролети істотно відрізняються від звичайних як тканиною, так і механізмом керування. Тканина для тканинної ролети День Ніч складається з прозорих і непрозорих горизонтальних смуг однакової ширини, що чергуються. Непрозорі смуги можуть бути різних кольорів, що надає можливість легко підібрати тканинну ролету День Ніч до будь-якого кольру стін чи меблів.

У ролеті День Ніч полотно тканини подвійне. Під час керування ролетою ланцюжком протилежні частини полотна рухаються назустріч вздовж одне одного, тож прозорі і непрозорі смуги, перекриваючи одна одну, плавно змінюють освітлення у приміщенні. Коли темна смуга насувається на прозору відбувається поступове затемнення приміщення і навпаки.

Тканинні ролети День Ніч, як і інші рулонні штори, можуть бути відкритого і закритого типу. Тканинна ролета День Ніч відкритого типу вільно переміщається по відкритому валу, а вал тканинної ролети День Ніч закритого типу захований в закритому контейнері, який кріпиться над вікном. Контейнер оберігає тканину від забруднення і пошкодження. Управління тканинною ролетою День Ніч здійснюється за допомогою ланцюжка. Механізм управління тканинною ролетою День Ніч складніший, ніж у інших тканинних ролет, оскільки необхідно не тільки переміщувати протилежні полотна вздовж одне одного, а ще й піднімати подвійне полотно тканини догори, що додатково навантажує механізм.

Ціна тканинних ролет День Ніч відкритого типу найнижча в порівнянні з іншими моделями цього виду, але вища за ціну простих тканинних ролет, оскільки і тканина для ролети День Ніч, і механізм управління коштують дорожче.

Вартість тканинних ролет День Ніч закритого типу збільшується ще й за рахунок наявності контейнера. Але якщо ви хочете, щоб тканинна ролета День Ніч виглядала більш вишукано і стильно, та довше зберегла первісний вигляд, краще замовити і купити тканинну ролету День Ніч закритого типу.

Прикріпити карниз тканинної ролети День Ніч можна як до стелі, так і до стіни над вікном, також можливий варіант кріплення карниза в отворі вікна до верхнього відкосу.

Для щільного прилягання до вікна тканинної ролети День Ніч застосовується жилкова фіксація уздовж бічних країв, це запобігає провисанню тканинної ролети День Ніч на пластиковому вікні в режимі провітрювання.

Для додаткової фіксації тканинної ролети День Ніч часто застосовують ще й бічні планки, які приховують боки тканини і запобігають їхньому пошкодженню.

Тканинну ролету День Ніч часто називають Зеброю через чергування смуг. Тому ролети Зебра порадують дітей в їхній кімнаті, а дорослі зможуть підібрати оригінальний колір тканинної ролети День Ніч і для спальні, і для вітальні. Тканини для виготовлення тканинних ролет День Ніч можуть бути найрізноманітніших кольорів і відтінків, тому вони добре пасують до кольорової гами будь-якого інтер'єру.

Замовити і купити тканинні ролети День Ніч можна двома способами.

Якщо ви самі будете встановлювати тканинні ролети День Ніч, вам необхідно зробити правильні заміри. Для цього можна проконсультуватися з менеджером, зателефонувавши за вказаними на сайті телефонами, а також менеджер може вислати вам докладну інструкцію, як зробити правильні заміри тканинної ролети День Ніч.

Якщо ви хочете, щоб тканинну ролету День Ніч встановив майстер, замовте безкоштовний виклик замірника додому на зручний для вас час. Заміри для замовлення тканинних ролет День Ніч безкоштовні, а установка - від 80 грн / шт. в залежності від складності монтажу і вашого місцезнаходження, зазвичай в Києві установка тканинних ролет День Ніч дорожча, ніж в невеликих містах.

Замірник, зробивши виміри, передає їх менеджеру, який прораховує точну вартість замовлення тканинних ролет День Ніч і протягом декількох хвилин надсилає рахунок з реквізитами платежу на електронну пошту, вайбер або в СМС повідомленні. Зазвичай для виконання замовлення ми беремо передоплату 70% від вартості замовлення і висилаємо готові вироби Новою поштою замірнику. Після установки готових тканинних ролет День Ніч ви віддаєте замірнику залишок нарахованої суми. Деякі клієнти, які самі отримують ролети на Новій пошті, вважають за краще замість передоплати сплачувати відразу повну вартість замовлення, щоб не платити комісію за грошовий переказ на Новій пошті.

При замовленні трьох і більше штук, ви купуєте тканинні ролети День Ніч за оптовою ціною, що істотно знижує вартість замовлення.

Тканинні ролети День Ніч - не тільки захист від сонця, а й вишукана прикраса будинку!

Жалюзі день-ніч - це новітнє рішення для віконних систем захисту від сонця. Це зібрання переваг горизонтальних жалюзі і звичних штор та відтворення в незвичному дизайні. Механізм такого плану достатньо простий. Тканина для ролет День-Ніч складається з прозорих і непрозорих горизонтальних смуг. Вся ролета – це подвійне полотно, переміщуючи яке, ви можете змінити інтенсивність денного світла в кімнаті. Як і звичайні штори, ролети День Ніч запобігають потраплянню до кімнати денного світла та небажаних поглядів перехожих.

Особливості жалюзі день-ніч

Види жалюзі день-ніч

Штори День Ніч поділяють на два типи:

У штор День Ніч закритого типу є спеціальний короб, в який захований згорнутий рулон, і бокові направляючі. У відкритій системі День Ніч такого немає.

Методи встановлення ролет

Виробники не тільки вибирають колір і розмір штори День Ніч, але і самі можуть вирішити, яким чином встановити цю прикрасу для вікон.

Ролети День Ніч можна кріпити безпосередньо до стелі кімнати, над отвором вікна до стіни. Ви також можете прикріпити жалюзі до стулки або віконної рами. Вибір способу кріплення залежить від розміру вікон або їх функціональних можливостей. Закрита штора не повинна погіршувати вільну вентиляцію приміщення.

Тканини для жалюзі День ніч

Для виготовлення жалюзі День Ніч використовуються лише спеціальні поліефірні сонцезахисні тканини.

Дизайн рулонної штори зебра може бути монохромним, з малюнком або металізованим покриттям.

Вибір кольору для ролет День Ніч повинен відповідати особливостям приміщення. Маленькі кімнати краще прикрашати жалюзі в тон стін. Але якщо кімната вузька і довга, а віконний отвір знаходиться на короткій стіні, тоді краще вибрати яскраву контрастну штору. Ця техніка дизайну візуально виправляє недосконалість приміщення.

У просторих кімнатах яскраві жалюзі можуть бути родзинкою вдень і вночі. Щоб вони виглядали гармонійно, додайте в кімнату кілька елементів інтер’єру однакових тонів.

Малюнок на шторах День Ніч виглядає оригінально вдень і вночі, зараз в нових колекціях багато цікавих тканин.

Догляд за жалюзі День Ніч

Через особливий склад речовин, якими обробляється тканина, пил і бруд не можуть осідати на ній. Отже, обслуговування ролет є мінімізованим.

У випадку, якщо на кухні є штори День Ніч, і вони знаходяться близько біля плити, бажано підіймати їх під час приготування їжі, щоб уникнути зайвого забруднення.

Якщо забруднення неможливо уникнути, жалюзі День Ніч можна почистити м’якою вологою губкою з нейтральним миючим засобом. Не використовуйте щітки та агресивні засоби, що містять хлор, оскільки це може пошкодити тканину.

Зараз на ринку існує більш ніж достатньо різних систем затінення, і ми впевнені, що можна знайти багато альтернатив громіздким, вже повністю застарілим шторам. Варіантів багато: від класичних жалюзі з алюмінію та тканини до естетичних та функціональних рулонних штор з дистанційним управлінням.

За функціями штори День Ніч дуже схожі на звичайні жалюзі, але мають ряд переваг:

  1. Ролети день-ніч замінять на вашому вікні тюль та штори одночасно. Також вони виглядають у рази сучаснішими.
  2. Кімната виглядає сучасно і незвично завдяки оригінальній тканинні для ролет День Ніч, які точно можуть стати стильною особливістю вашого інтер’єру.
  3. Рулонна штора День Ніч впишеться в будь-який стиль інтер’єру. Від кантрі та провансу до хай-тек та скандинавського мінімалізму - вони виглядають чудово.
  4. У пропозиціях ви знайдете широкий асортимент кольорів, який підійде саме вам. Зазвичай, рулонні штори День Ніч виглядають ефектно в будь-якій кольоровій гамі.
  5. Універсальність дизайну дозволяє використовувати штори День Ніч в будь-якій кімнаті. Рулонні штори день-ніч чудово виглядають в офісних приміщеннях, закладах громадського харчування, коворкінг-приміщеннях та конференц-залах. Вони підходять для кухні, спальні, дитячої кімнати тощо.
  6. Підіймальним механізмом зручно користуватися. У вас точно не буде проблем з управлінням.
  7. Тканина, з якої шиють такі штори, ретельно виготовляється, вона просочується антистатиком від осідання пилу.
  8. Штори День Ніч унікальні тим, що подвійне полотно тканини, коли рухається вздовж одне одного, то перекриває чи відкриває прозорі смуги, таким чином регулюється потік світла.
  9. Корпус закритих систем виготовлений з алюмінію або пластику, що гарантує довготривалий термін служби.

Жалюзі день-ніч практичні та функціональні. Вони багато в чому перевершують стандартні жалюзі та рулонні штори, тому їхня популярність весь час зростає.

Порівняльна таблиця
Функції Відкритий тип Закритий тип День-Ніч
відкритий тип
День-Ніч
закритий тип
Повний підйом вгору + + + +
Захист від сонця (різного ступеня) + + + +
Захист від поглядів з вулиці + + + +
Захист від відблисків екрану + + + +
Практичне доповнення штор + + + +
Захист валу від забруднень - + - +
Регулювання потоку світла
(в опущеному положенні)
- - + +
Ексклюзивність конструкції + + + +
Сучасний дизайн - + + +
Імітація єдиної цілісності з вікном + + + +
Додатковий захист кромки тканини - + - +
Захист механізму від зовнішніх впливів - + - +
Ціна за виріб від 218 грн від 455 грн від 582 грн від 1001 грн
На великі замовлення завжди додаткова знижка!
 Інструкція по виміру
Інструкція з монтажу

Тканинні полотна дуже легко згорнути, у них маленький вагу і вони не займуть багато місця. Різноманітність кольорів і фактур допомагає створити унікальний стиль вашої кімнати.

В тому, наскільки чудове винахід ролети (ролети, рулонні штори) «день і ніч» Київ вже переконався на практиці, адже наші ролети можна купити в цьому місті. Якщо ваше місто Львів, Одеса, Харків, Рівне або Дніпро - ви так само можете придбати у нас ролети, щоб відчути їх якість і комфорт.

Викликайте замірника або телефонуйте прямо зараз і отримаєте додаткову знижку.
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Як встановити жалюзі

Самостійний монтаж

Вам по телефону підкажуть, як правильно міряти.
Прорахунок і аванс на офіційний рахунок.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Забираєте замовлення у вантажоперевізника.
Монтуєте, якщо треба, консультуючись з нами по телефону.
Дзвінок від консультанта

Виклик замірника

Записуєтеся на зручний Вам час виміру.
Замір з усіма зразками і укладення договору.
2-5 дня виготовлення, перевірка і доставка продукції.
Майстер все встановлює.
Прийнявши роботу ви розраховуєтеся з майстром.
Викликати замірника

Ціни на продукцію і монтаж
(тканини виробництва ЄС)

Модель ролет Вартість Телефонуйте зараз!
І ми надамо Вам додаткову знижку!
Рулонні штори День-Ніч від 855 грн/м2 до 1783 грн/м2 (залежить від вартості тканини)
Замір, доставка, установка одного виробу
Округлення по площі до 0.7 м2
Київ: 10
*вартість виміру, доставки, установки не менше 200 грн
Інші області: 50-100 грн
*вартість виміру, доставки, установки не менше 150 грн

*Не стандартним монтажем вважається робота на висотах від 2,7 м і застосування спецзасобів і спецтехніки. У разі якщо замовлення не відбулося клієнт оплачує транспортні витрати замірника 50-100 грн залежно від району.

Дивитися всі ціни
 

Отримати консультацію фахівця або викликати замірника

 

Наші роботи