Зробити жалюзі своїми руками - просто і цікаво

Зробити жалюзі своїми руками - просто і цікаво - фото

Незважаючи на велику кількість представлених сучасними магазинами конструкцій жалюзі, багатьом людям хотілося б проекспериментувати, виготовивши оригінальну річ власними руками. Заняття рукоділлям - захоплюючий процес, результатом якого стає креативний, унікальний виріб, здатний стати вишуканою прикрасою квартири.

 Існує кілька різновидів конструкцій, кожну з яких можна постаратися виготовити самостійно. Вибір між створенням горизонтальних, вертикальних або рулонних жалюзі - особиста справа. На просторах мережі розкидана маса цікавих майстер класів, які заслуговують на особливу увагу. Спочатку коротко розглянемо особливості кожного типу конструкцій.

Горизонтальні жалюзі

 Це виріб, призначений для декорування як вікон квартир і приватних будинків, так і офісних приміщень. Такі жалюзі характеризуються відповідним розташуванням планок. Розглянутий вид конструкцій був розроблений з метою експлуатації в офісах, однак після певного проміжку часу горизонтальні жалюзі стали робити красивими, здатними доповнити інтер'єр житлового будинку.

Вертикальні жалюзі

 Це конструкції, планки яких можуть виконуватися з тканини, міцного пластику різного відтінку і інших популярних матеріалів. Розташування ламелі - вертикальне. Перевагами вертикальних конструкцій вважається простота в управлінні, легкість монтажу, зовнішня естетичність. На сьогодні вони стали найпопулярнішими.

Рулонні жалюзі

 Це вироби, що характеризуються деякими конструкційними особливостями у вигляді використання щільного тканинного полотна і вала. Крім того, ролети розташовують зручним механізмом управління.

 Особливості виробництва жалюзі власними руками

 Щоб створити конструкції, які стали б не гірше магазинних, рекомендується відвідати спеціалізований сайт з докладним майстер класом. Незалежно від конкретного вибору виду жалюзі, які хочеться виготовити для здійснення процесу буде потрібно придбати витратний матеріал. До інструкції важливо ставитися з особливою уважністю, скрупульозно виконуючи кожен з пунктів. Бажаючи отримати найбільш простий в установці виріб, слід звернути увагу на рулонні штори.

 Приймаючи рішення придбати готові жалюзі будь-якого типу, варто звернутися в компанію Модне Вікно - жалюзі, ролети, штори, що розташовує достатнім асортиментом продукції.