Жалюзі при виборі декору

Жалюзі при виборі декору - фото

Вибір декору вікон багато в чому залежить від матеріалу, з якого зроблені склопакети. Виготовлені з металопластику, вони виглядають сучасно, а головне, володіють незрівнянно більшим спектром можливостей, ніж попередники. Щоб експлуатувати їх з комфортом, потрібно застосувати для декорування технічно більш досконалі варіанти, ніж звичайні штори або гардини.

           Тим, хто саме зараз вибирає такий декор, слід звернути увагу на різні види жалюзі. Сьогодні споживачам пропонується кілька моделей, які різняться способом і місцем кріплення, а також розмірами ламелей. Про різноманітність кольорів і відтінків говорити не доводиться, тут можливості безмежні.

        Для того, щоб простір підвіконня залишався відкритим, і ви могли використовувати цю корисну площу, пропонуються системи, які кріпляться безпосередньо на рами вікон. Існують варіанти venus і magnus. Завдяки їм горизонтальні ламелі розташовуються максимально близько до скла і закріплюються у верхній і нижній частині рами. Тому при установці режиму провітрювання вони не провисають. Ви без будь-яких перешкод зможете відкривати і закривати вікно. Як матеріал, для ламелей використовується алюміній або пластик, рідше дерево і бамбук.

      Схожі методи кріплення мають рулонні штори, які по спектру можливостей не поступаються жалюзі. Вони робляться з тканини натурального і змішаного складу, а також з повністю синтетичних волокон або екзотичних матеріалів, таких як джут. Як і жалюзі, дозволяють регулювати рівень природного освітлення в кімнаті, але відрізняються принципами роботи. Якщо горизонтальні моделі рівномірно розподіляють світло по всій поверхні, то рулонні штори роблять це завдяки регулюванню площі полотна.

      Вертикальні жалюзі найчастіше встановлюються не на пластикові вікна, а на зовнішню частину прорізів. Вони дають можливість ефективно розподіляти світлові потоки по всій площі. Виготовляються з тканини, пластика, алюмінію або дерева. На відміну від описаних вище моделей, повністю закривають віконний проріз, а також можуть досягати статі. Останні варіанти прекрасно декорують батареї і труби опалення.