Жалюзі при декоруванні вікон

Жалюзі при декоруванні вікон - фото

Декорування вікон, важливо в роботі над інтер'єром. Навіть невеликий отвір, оформлений стильно і поєднується з іншими складовими, стає помітним в експозиції. Але, крім краси, велике значення має практичність. Звичні портьєри та гардини вимагають регулярного прання. Для цього їх потрібно зняти з карнизів, а це досить трудомістка процедура. Причому повісити на місце буде також непросто. Компанія «Модне вікно - жалюзі, ролети, штори», пропонує вирішити ці проблеми. Наші майстри виготовлять римські штори за індивідуальними параметрами.

      Ці жалюзі мають масу переваг. Перш за все, ті, хто не може так просто відмовитися від звичних атрибутів обстановки, напевно оцінять їх схожість з традиційним оздобленням. У них є все - розкіш і аскетизм, як і у країни, в честь якої вони названі.

       Конструкції можуть монтуватися над прорізом або безпосередньо на рами склопакета. Потрібно відзначити, що матеріалу знадобиться трохи, стільки, щоб закрити скло. На рівній відстані горизонтально в спеціальні жолоби протягнуті жорсткі прути, по краях вони прикріплені до шнурів управління. При піднятті вгору утворюються паралельні складки, якими так знаменитий цей різновид. Асортимент тканини дозволяє знайти ідеальні варіанти. Є однотонні, з фактурним малюнком і різнокольорові. Найбільш популярні напівпрозорі види. Але якщо вам потрібно повністю затінити кімнату, вибирайте щільні моделі. Там, де відчувається нестача природного освітлення, підійде тюлевий або гіпюровий декор.

        Римські штори можуть бути і зовсім іншими. Принцип механічної дії не змінюється. Але матеріал призбирається, утворюючи піну хвиль. Саме так прикрашалися палаци і багаті маєтки, створені в стилі класицизму. Вони виглядають помпезно і полотна потрібно дуже багато. Таке оформлення передбачає урочистість, тому буде доречно не скрізь. Крім того, догляд за цими конструкціями дуже складний.

     З огляду на всі особливості, більшість вибирає більш практичний вид, що цілком виправдано. Вони допоможуть ефективно регулювати інтенсивність світла і стануть чудовою прикрасою. Завдяки антистатичним властивостям, не накопичують пил, водовідштовхувальні особливості дозволяють тривалий час не забруднюватися. Для підтримки в ідеальному стані досить рідко обробляти їх пилососом або вологою серветкою.