Рулонні штори та римскі штори

Рулонні штори та римскі штори - фото

При заміні старих вікон на нові багато стикаються з тим, як привабливо і гідно оформити віконний проріз. Так, безсумнівно, традиційний варіант з тюлем та шторами зможе вписатися в абсолютно будь-який сучасний і класичний дизайн інтер'єру, але для малогабаритної квартири найбільш оптимальним рішенням будуть рулонні або римські штори. Адже з їх допомогою можна заощадити дорогоцінні квадратні метри, та й вимагають вони набагато меншого догляду.

 Але чому краще віддати перевагу? Які штори, рулонні або римські, зможуть прослужити довше і додати інтер'єру витонченості? Зараз розберемося!

 Що представляють собою рулонні штори?

 Рулонні штори - це, по суті, тканинна варіація всіма улюблених жалюзі. Основна відмінність полягає у відсутності ламелей, так як полотно представлено цільним шматком тканини. Перевагами такого способу декорування є:

Відмінні риси римських штор

 Римські штори чимось нагадують рулонні, але за винятком того, що даний різновид не звертати в вал у верхній частині конструкції, а просто при закритті створює привабливі і стильні складки.

 Багато дизайнерів віддають перевагу саме цьому способу декорування вікна. Адже римські штори мають досить просту конструкцію, що дозволяє виготовити їх своїми руками, в той час як завдяки легкій вазі монтаж не викличе ніяких труднощів. На особливу увагу заслуговує той факт, що римські штори можна прати, якщо вони сильно брудні.

 Підведемо підсумки

 Якщо ви думаєте над тим, які штори краще: рулонні або римські, то слід вибирати тільки виходячи з особистих переваг. Адже технічні характеристики обох видів схожі і головні відмінності полягають тільки в зовнішньому вигляді.

 Не знаєте, де придбати якісні рулонні або римські штори? Зробіть замовлення в інтернет-магазині «"Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" », перейшовши на сайт https://modnoe-okno.com.ua/ua/!