Жалюзі в інтер'єрі

Жалюзі в інтер'єрі - фото

Жалюзі є прекрасною альтернативою громіздким і незручним шторам. Саме тому вони сьогодні все частіше використовуються в інтер'єрі приміщень як житлового фонду, так і виробничого призначення. Саме жалюзі дозволяють підкреслити неперевершений стиль класицизму, можуть стати колоритним доповненням стилю романтизму або вдалим завершенням нового напрямку в дизайні, такого як хай-тек. Жалюзі на вікна - це не тільки прекрасний захист від сонячного світла, а й прекрасне доповнення в інтер'єрі.

Сьогодні компанія "Модне вікно" (https://modnoe-okno.com.ua/ua/) пропонує широкий асортимент жалюзі на вікна, який задовольнить смаки практично кожного замовника. Ми готові запропонувати такі варіанти, як горизонтальні, вертикальні жалюзі, римські штори, захисні ролети, тканинні ролети, рулонні штори, які можуть бути виготовлені з найрізноманітнішого матеріалу, а саме - тканини, пластика, металу, бамбука та інше. Саме жалюзі мають масу переваг і достоїнств, які дозволяють їх експлуатувати досить довгий період часу без особливих проблем і ремонту.

Мабуть, основною перевагою цього стильного аксесуара є можливість регулювання сонячного світла в залежності від освітленості. При цьому, зручні ламелі можна розмістити як на дерев'яній, так і на ПВХ поверхні. Тому жалюзі добре підійдуть як для застарілих дерев'яних вікон, так і для нового варіанту вікон із ПВХ профілю. Зручна система кріплення дозволяє розмістити жалюзі на вікна протягом декількох хвилин. Це - відмінний захист від пилу і бруду, а доглядати за жалюзі досить просто. Миття та прибирання даного аксесуара не займає багато часу. При цьому можна використовувати звичайні засоби гігієни. Жалюзі досить довговічні, мають зручний механізм кріплення, вони практично не вигоряють на сонці, досить стійкі до шкідливих променів ультрафіолету, прекрасно переносять перепади температур і високу вологість. Саме тому вже є незамінними в обстановці офісу, квартири, котеджу, бару, ресторану, торгового центру, складу та інших приміщеннях.

Величезний вибір жалюзі, широка колірна гамма дозволить внести в інтер'єр особливі штрихи гармонії і досконалості. При цьому, ваша квартира не втратить своєї колишньої краси, а жалюзі тільки підкреслять її витончений стиль і елегантність обстановки.