Жалюзі на металопластикові вікна. Види, характерні відмінності

Жалюзі на металопластикові вікна. Види, характерні відмінності - фото

Одним із сучасних способів оформлення віконних прорізів вважається установка жалюзі. Конструкції металопластикових вікон гармонійно поєднуються з горизонтальними і вертикальними типами жалюзі. Але горизонтальні моделі, все-таки, більш пристосовані для кріплення на даний різновид вікна.

 Переваги жалюзі

 Сучасні жалюзі отримали визнання широкого кола користувачів завдяки численним перевагам. Для прикладу розглянемо горизонтальні жалюзі. Це поширений варіант декорування віконних прорізів в домашніх умовах і офісних приміщеннях. Існує кілька різновидів горизонтальних жалюзі, що відрізняються між собою виробничим матеріалом. Найбільш затребуваними серед покупців вважаються пластикові та металеві горизонтальні жалюзі. Останній тип конструкцій вважається більш довговічним в порівнянні з пластиком. Найчастіше металеві жалюзі виробляють з алюмінію. У порівнянні з деякими іншими металами, алюміній має невисоку масу.

 Алюмінієві жалюзі світлого кольору ідеально підходять для монтажу в офісному приміщенні. Сьогодні виробники можуть запропонувати жалюзі різних відтінків, які стануть ефектним доповненням інтер'єру будь-якого приміщення. Металеві жалюзі характеризуються простотою в догляді і тривалим експлуатаційним періодом. Щоб підтримувати металеві жалюзі в гідному стані досить протирати їх час від часу вологою тканиною. Крім пластика і металу, планки жалюзі можуть бути виконані з дерева і спеціальної тканини, просоченої водовідштовхувальним складом. Кожен з цих типів жалюзі відмінно підходить для установки на металопластикове вікно

Вертикальні жалюзі

 Кілька слів про жалюзі, планки яких розташовані вертикально. Найчастіше вертикальні жалюзі виробляють з тканини. Це спеціальний щільний матеріал, здатний перешкоджати проникненню вологи. Вертикальні жалюзі зручні в експлуатації, підходячи практично для будь-яких вікон (горизонтальні жалюзі більш спеціалізовані саме під МП вікна), довговічні. Конструкції з вертикально розташованими планками мають привабливий зовнішній вигляд.

 Монтаж жалюзі на металопластикові вікна не представляє складності. Щоб виконати установку конструкцій не обов'язково звертатися до фахівців. Щоб здійснити монтаж грамотно необхідно прочитати докладну інструкцію, яка присутня в комплекті з жалюзі при їх покупці. Крім інструкції можна подивитися тематичні відео в інтернеті.

 На сайті компанії "Модне вікно" можна замовити будь-який вид жалюзі для кріплення на металопластикові вікна. "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" - виробник, перевірений часом.