Які жалюзі підійдуть для офісного інтер'єру?

Які жалюзі підійдуть для офісного інтер'єру? - фото

Жалюзі з давніх часів займали важливе місце при створенні офісного інтер'єру. Старовинні перші жалюзі представляли собою найпростіші конструкції традиційних світлих відтінків. Це могли бути жалюзі білого або сірого кольору. З плином часу загальна конструкція жалюзі мало змінилася. Проте асортимент поповнився новими відтінками.

 Які жалюзі встановлюють в офісних приміщеннях?

 Раніше в офісах було прийнято встановлювати стандартні білі алюмінієві горизонтальні жалюзі, які відповідали загальному суворому стилю ділової атмосфери офісу. Конструкції традиційних офісних жалюзі з алюмінію характеризуються компактністю і акуратністю, тому можуть бути встановлені в офісі будь-якої комерційної організації. Вартість звичайних жалюзі невелика, тому більшість керівників компаній вважають за краще монтувати в робочих приміщеннях прості жалюзі.

 Крім традиційних світлих жалюзі з алюмінію, на сьогоднішній день стали поширені незвичайні конструкції з дерева, тканини та інших матеріалів. Крім горизонтальних жалюзі в офісах стали з'являтися вертикальні конструкції, що роблять атмосферу офісу сучасною та неповторною. Вертикальні жалюзі отримали активний купівельний попит на ринку продажів невипадково, оскільки мають безліч переваг. Насамперед необхідно відзначити їх зовнішню привабливість. Вертикальні жалюзі складаються з планок, які скріплені між собою міцною ниткою. Планки, інакше іменовані ламелі, можуть бути виготовлені з різного матеріалу.

 Найбільш затребуваним на сьогоднішній день вважаються планки з якісної тканини. Догляд за такими жалюзі досить не складний. Тканинні жалюзі підлягають пранню в звичайній пральній машині при включенні дбайливого режиму. Управляти вертикальними жалюзі просто. Щоб їх зрушити необхідно потягнути за спеціальний шнур, розташований збоку. Переважно відмінністю вертикальних жалюзі можна назвати можливість їх монтажу в віконні отвори нестандартного розміру. Вони підходять для установки у вікнах великих габаритів. Немає сумніву, що офісний інтер'єр зміниться, якщо прикрасити його сучасними жалюзі.

 У відомій компанії "Модне вікно"  кожен покупець знайде відповідні жалюзі. Пройшовши за посиланням https://modnoe-okno.com.ua/ua/ в інтернет магазин, можна розглянути асортимент жалюзі і зробити замовлення.