Які моделі жалюзі вибрати

Які моделі жалюзі вибрати - фото

Якщо вікно в кімнаті красиво оформлено, то це створює приємну атмосферу. Завдяки оригінальному декору вікна приміщення набуває елегантний вигляд. Жалюзі представляють собою сучасні конструкції для захисту від сонця, які відмінно справляються зі своїми функціями. З їх допомогою можна контролювати проникнення сонячного світла і забезпечувати захист від сторонніх очей.

Якщо правильно вибрати відповідні пристрої, то можна вдало підкреслити переваги та приховати недоліки. З цієї причини до вибору цього виробу потрібно підійти відповідально, а саме знати який тип підходить для конкретно Вашої кімнати. При цьому потрібно враховувати обробку приміщення, розміри і розташування вікна і приблизну вартість на яку ви можете розраховувати.

Жалюзі бувають таких видів:

- горизонтальні. Вони вважаються класичним варіантом, через просте і надійне застосування. Він ідеальний для любителів мінімалізму. Конструкції з металу в основному використовують в офісах.

- вертикальні. Надають можливість регулювати ступінь освітлення. А завдяки великому вибору можна вибрати ту, яка максимально впишеться в інтер'єр.

- рулонні. Це універсальний тип, відповідний для приміщень будь-якого напрямку. Монтаж здійснюється до рами, що економить простір. Їх можна вішати разом з гардинами, фіранками. Найбільше їх використовують для дитячих кімнат, так як крім певного шику, вони не займають підвіконня.

- римські штори. Це оригінальні м'які складки, які управляються за допомогою простого механізму. Завдяки вишуканому вигляду вони відмінно впишуться в будь-яке приміщення.

- рольставні. Це свого роду надійний захист від злочинців. Їх в основному встановлюють на перших поверхах офісних будівель.

- алюмінієві. Міцні конструкції, що мають величезний вибір кольорів.

- пластикові. Ідеальні для кімнат, де високий ступінь забруднення, тому так легко і швидко миються.

- дерев'яні жалюзі. Їх монтують в спальні і вітальні. Крім відмінного захисту від сонця, вони мають здатність утримувати прохолоду.

Пам'ятайте, вибираючи жалюзі в будь-яку кімнату, ви повинні розуміти, що бажання заощадити на фурнітурі і матеріалі призводить до плачевних наслідків. Висока ціна в багатьох випадках є запорукою хорошої якості пристрою. Таким чином, воно буде довго служити вам, виконуючи всі свої функції.