Як вибрати жалюзі на вікна серед величезної кількості пропозицій?

Як вибрати жалюзі на вікна серед величезної кількості пропозицій? - фото

На сьогоднішній день існує безліч варіантів оформлення пластикових або дерев'яних вікон. Одним з найбільш затребуваних вважаються сучасні жалюзі. У спеціалізованих магазинах можна зустріти безліч моделей жалюзі, що відрізняються характеристиками, зовнішнім виглядом та іншими якостями. У кожного покупця мимоволі виникає питання - як зробити правильний вибір і не розгубитися в різноманітті пропозицій?                                        

 Перш за все варто сказати, що вибір жалюзі повинен здійснюватися відповідно за кількома критеріями. Одним з найважливіших факторів покупки жалюзі вважається вибір відтінку. Колірна гамма, властива інтер'єру приміщення, повинна поєднуватися з кольором жалюзі. Іншим критерієм можна назвати вибір типу конструкції жалюзі - горизонтальні або вертикальні, що відрізняються способом розташування планок. Горизонтальні жалюзі з'явилися раніше вертикальних і використовувалися спочатку в основному з метою оформлення віконних прорізів в офісних приміщеннях. Згодом горизонтальні жалюзі з різних матеріалів стали встановлювати і в житлових приміщеннях. Виробники розширили колірний асортимент і вибір матеріалів. Для виготовлення жалюзі офісного типу раніше в основному використовували алюміній. Алюмінієві жалюзі відрізняються практичністю, акуратним зовнішнім виглядом, відповідним діловій атмосфері офісного приміщення.

 Пізніше виробники стали пропонувати покупцям вертикальні конструкції жалюзі, планки яких розташовуються в вертикальному положенні. Конструкція вертикальних жалюзі не менш проста. Тому цей тип жалюзі теж досить швидко набув великого купівельного попиту.

Планки обох типів жалюзі, інакше іменовані ламелі, можуть проводитися з різних матеріалів. Найчастіше використовується міцний пластик і спеціальна щільна тканина. У компанії "Модне вікно" (https://modnoe-okno.com.ua/ua/) можна купити жалюзі з будь-якого матеріалу і всіх типів високої якості і унікального дизайну. Кожного покупця порадує широкий асортимент продукції, умови оплати та доставки. Крім того, професійні менеджери допоможуть не розгубитися у виборі і підібрати підходящу модель для кожного окремого випадку. При необхідності компанія надає і послугу замірника.

 У статті розказано про два найбільш популярних види сучасних жалюзі. Який з них вибрати - вирішувати покупцеві. У будь-якому випадку можна сказати, що купуючи жалюзі, людина забезпечить собі надійний захист від яскравого сонячного світла і зробить інтер'єр приміщення неповторним.