Як вибрати жалюзі на кухню?

Як вибрати жалюзі на кухню? - фото

При оформленні кухонного інтер'єру у власному будинку слід звертати увагу на кожен найдрібніший елемент, оскільки в даному приміщенні згодом доведеться проводити чимало часу. Від грамотного оформлення кухонного простору залежить настрій домочадців і господині.

Кожного домовласника незмінно хвилює питання: як облагородити віконні прорізи? Найчастіше вибір користувачів залишається за сучасними жалюзі різних видів, які все активніше витісняють стандартні фіранки і штори. Відповідні для конкретного кухонного інтер'єру жалюзі здатні підняти настрій і стати гідною прикрасою будь-якої кухні. Підібрати найбільш підходящий варіант жалюзі в умовах колосальної кількості пропозицій від різних виробників не так просто. Основним стане вибір конструкції - горизонтальні або вертикальні. Розглянемо особливості кожного різновиду жалюзі докладніше.

Горизонтальні жалюзі

Раніше виробники пропонували лише нудні традиційні горизонтальні жалюзі. В даний час спостерігається величезний асортимент різноманітних відтінків, завдяки чому у покупців є можливість зробити відповідний вибір для віконного отвору в своїй кухні. Якщо раніше колишні однотонні жалюзі "прикрашали" лише вікна офісних приміщень, то сьогодні, завдяки цікавому дизайну горизонтальні жалюзі шикарно виглядають в умовах домашньої кухні.

На сучасному ринку можна виявити жалюзі не тільки з обридлого багатьом алюмінію, покупець може обзавестися дерев'яними і легкими пластиковими жалюзі. За зовнішнім виглядом конструкція горизонтальних жалюзі має схожість з драбинкою: на барабані закріплена тасьма, яка надійно з'єднує ламелі. Принцип управління простий - за допомогою тростини і шнура.

Окремим пунктом можна виділити касетні жалюзі горизонтального типу, що встановлюються на сучасних пластикових вікнах.

Вертикальні жалюзі

Конструкція вертикальних жалюзі включає певну кількість різних по ширині планок, розташованих вертикально і скріплених між собою спеціальною стрічкою. Характеризуються підвищеною стійкістю до протягів та іншим навантаженням.

Фірма "Модне вікно", яка успішно працює в цій сфері, пропонує на вибір велику кількість красивих і практичних жалюзі різних типів для оформлення віконних і інших прорізів (сайт https://modnoe-okno.com.ua/ua/).