Як вибрати дизайн вікна

Як вибрати дизайн вікна - фото

Будь-яка кімната стане набагато привабливішою, якщо красиво оформити вікна. Але для цього потрібно дотримуватися деяких правил у виборі дизайну, а саме враховувати площу прорізу вікна і всієї кімнати, меблі, відтінки і напрямок стилю.

Класичний інтер'єр

Вибір цього стилю передбачає штори до підлоги, наявність ламбрекен, різних підхватів і бахроми. Відмінно підкреслять даний напрямок французькі штори або гардини зі складками і воланами.

Головним критерієм вибору штор для спальні є надійний захист від поглядів з вулиці і забезпечення розслаблюючої атмосфери. Ідеальним варіантом вважаються щільні портьєри нейтральних кольорів.

При виборі дизайну для вікон у вітальні, в якій проходять приємні посиденьки, потрібно звернути увагу на гардини або ламбрекени, а також на легкі штори зі складками. Ошатну і розташовує до душевного спілкування обстановку можна виділити виробами з фактурних тканин.

Малогабаритна кімната

Візуально збільшити простір в кімнаті можна за допомогою штор одного кольору, допускається невеликий візерунок. Неприпустимі об'ємні драпірування, тому що це приводить до дискомфорту і звуження простору.

Якщо розробити дизайн вікон за своїм баченням, то таким чином, можна продемонструвати свій смак і почуття стилю.

Існують різні способи оформлення вікон, що відповідають тим вимогам, які стосуються функціоналу, стилю і особистого смаку кожного споживача. Це прямі і арочні, а також римські, японські, французькі та інші моделі. Особливою популярністю сьогодні користуються сіткові екземпляри.

Дизайн маленьких вікон можна розробити так, щоб вони не виділялися і мали стильний вигляд. Для цього підійдуть римські жалюзі або штори.

Ідеальний дизайн при поглиблених і маленьких вікнах

Щоб прикрасити віконний проріз і заховатися від поглядів, рекомендується використовувати римські штори. Це рівне полотно, що утворить складки. Для декору таких пристосувань застосовують всілякі аксесуари, яскраві канти.

Римські штори бувають каскадного або класичного типів. Останні являють собою широкі складки, що складаються під час підйому одне на друге. Це простий спосіб буде гармонійно поєднуватися з будь-яким стилем в дизайні.

Каскадні моделі при максимальному відкритті утворюють складки, які спадають один на одного. Завдяки цьому штори отримують візуальну драпірування. Таким чином, можна надати затишок і обсяг приміщенню. Вони вписуються в дизайн стилю кантрі, а також арт-деко.

Світло сонця не може повноцінно проникати крізь поглиблені вікна, створюючи при цьому напівтемряву. Виходом із ситуації стануть жалюзі.

Конструкція дозволяє підвіконням залишатися відкритою, в результаті чого можна прикрашати кімнату за допомогою квітів, красивих фото рамок та усіляких дрібничок.

Доповнити вид будь-якого вікна можна за допомогою ідеально обраних жалюзі, штор і гардин, які гармонійно поєднуються з різноманітними аксесуарами.