Вибираємо тканину для тканинних ролет

Вибираємо тканину для тканинних ролет - фото

Вибір тканини, що служить для виробництва тканинних ролет - складне завдання, виконати яке без ознайомлення з базовою інформацією багатьом людям не під силу. Саме тому в статті нижче постараємося висвітлити основні правила вибору тканини для рулонних штор.

 Гармонія кольору - головний критерій

 Безпосередньо перед походом в спеціалізований магазин рекомендується звернути увагу на відтінки і стиль оформлення приміщення. Важливим моментом вважається грамотне поєднання оздоблювальних матеріалів із забарвленням тканини рулонних штор (ролет). Щоб не помилитися слід прочитати основні рекомендації компетентних фахівців.

 Захист від сонця

 Другий критерій, на який покупець також повинен зробити акцент - здатність тканини відштовхувати сонячні промені. Якщо полотно не пропускає вуличне світло - воно цілком годиться для установки у віконний отвір. Міркуючи про декоративні функції, не слід забувати практичну частину питання. Первинною метою, яку переслідували розробники рулонних штор, вважався саме захист від сонячного світла. Тому важливо перевірити працездатність зазначеної функції. Якщо ж рулонні штори купуються виключно з декоративною естетичною метою, краще вибирати більш легкі конструкції з прозорої або напівпрозорої тканини.

 Декоративна функція

Сучасні тканинні ролети стали цілком успішною заміною таким текстильним виробам як фіранки. Це справжні пилозбірники, шкідливі для людей які знаходяться в приміщенні. На відміну від стандартних штор тканинні ролети виглядають більш акуратно і естетично. До того ж вироби створюються з якісної і щільної тканини, яка має здатність не притягати пилові частинки. Як результат - тривалий часовий інтервал користування плюс відсутність поломок. Це практичні вироби. Купуючи якісні рулонні штори від перевіреного часом виробника, можна розраховувати на їх тривалий термін експлуатації без втрати первинних характеристик.

 Рулонні штори з натуральної, просоченої унікальним діючим складом, тканини не вигоряють під впливом агресивних сонячних променів. Тканина протирається змоченою у воді губкою, висихає, і стає колишньою. В Україні компанія "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" спеціалізується на продажу оригінальних тканинних ролет за привабливою вартістю. На сайті компанії є безліч прикладів продукції з різної тканини.