Вибираємо рулонні жалюзі з тканини

Вибираємо рулонні жалюзі з тканини - фото

Рулонні штори  (https://modnoe-okno.com.ua/ua/rulonni-shtori.html)можуть стати прекрасною альтернативою камерним гардинам і портьєрам, а також менш витонченим пластиковим або алюмінієвим жалюзі. Завдяки різноманітності матеріалів, які пропонуються для їх виготовлення, можна знайти оптимальні варіанти не тільки по дизайну, складу тканини, але і за рівнем прозорості.

Також ці штори відрізняються конструкцією робочого механізму. Компанії, що займаються виготовленням рулонних жалюзі, роблять відкриті і закриті системи, а також пропонують моделі День-Ніч. Будь-який з представлених видів дозволить ефективно регулювати рівень природного освітлення в приміщенні. Відрізняються вони лише деякими елементами конструкції. Відкриті системи мають нічим незахищений верхній валик, наматывающий полотно. Закритий тип оснащений коробом, який прикриває цю частину конструкції, а також бічними напрямними, що забезпечують щільне прилягання до рами полотна. Вони виключають його деформацію. Рулонні системи День-Ніч за способом регулювання освітлення схожі з горизонтальними жалюзі. Але замість ламелей тут використовується тканина з прозорими і непрозорими сегментами.

Матеріал для рулонних штор може бути будь-якого відтінку, абсолютно гладкими або з яскраво вираженою фактурою. Полотна діляться на прозорі, напівпрозорі, світловідбиваючі і абсолютно непрозорі. Також вони відрізняються за складом. Популярні, створені з натуральних волокон льону, бавовни, вовни. Але ці варіанти не так довговічні як комбіновані види. Більш практичними є тканини зі змішаним складом або повністю синтетичні.

Вибираючи рулонні штори, потрібно звертати увагу не тільки на їх конструкцію, але й на те, якого рівня затінення ви хочете добитися. Фахівці радять також враховувати сторони світу, на які виходять вікна. Якщо вони розташовані з півдня і сходу, то прозорі варіанти тканин не дадуть бажаного ефекту. Для оснащення домашніх кінотеатрів краще зупинити вибір на повністю світлонепроникних полотнах. Вони також нерідко застосовуються в спальнях і дитячих кімнатах. Але тут можна зупинитися і на напівпрозорих видах. Якщо ж в приміщенні відчувається недолік освітлення, а це, як правило, ті, вікна яких виходять на північ і північний захід, то прозорий тюль стане ідеальним рішенням.