Вибір ламелей для вертикальних жалюзі

Вибір ламелей для вертикальних жалюзі - фото

Гідною заміною застарілим фіранок, масивним шторам на сьогоднішній день стали практичні і легкі конструкції жалюзі.

 Це цікавий варіант оформлення віконних прорізів, який використовують професійні дизайнери для створення інтер'єру приміщень офісів, квартир і будинків. У багатьох приватних будинках і котеджах, на дачах також можна зустріти прикрашені вікна вертикальними жалюзями. Конструкційні особливості підлягають обов'язково наявність планок, так званих ламелей, які можуть бути виготовлені з різних виробничих матеріалів. Покупці роблять вибір відповідно до власних побажань і переваг.

 Як правильно вибрати ламелі для вертикальних жалюзі?

 Людям, що бажають внести в обстановку житлового приміщення родзинку, рекомендується звернути увагу на вертикальні жалюзі з планками з тканини. Полотно виробляється за унікальними технологіями. Перед установкою планок на жалюзі, тканина готується особливим чином. Спочатку визначається відтінок тканини, а також, при бажанні замовника, зображення, яке буде нанесено на планки. Завдяки сучасному обладнанню, виробники зможуть втілити в реальність масу побажань замовників. Люди можуть замовити жалюзі з будь-якими зображеннями, що гармонують з обстановкою житлової кімнати, кухні або офісу.

 Практичним покупцям професіонали рекомендують звернути увагу на вертикальні жалюзі з ламелями, виготовленими з алюмінію. Це цікавий варіант, оптимальний для декорування вікон офісних приміщень. Металеві планки характеризуються тривалим експлуатаційним періодом. За ними абсолютно просто здійснювати догляд. Встановлюючи жалюзі з алюмінієвими планками в квартирі, господар піклується про довговічність конструкцій, що прикрашають вікно.

 При бажанні скоротити грошові витрати, пов'язані з купівлею вертикальних жалюзі, слід звернути увагу на пластикові планки. Це матеріал, який характеризується приємною ціною, привабливим виглядом, невеликою масою. Пластикові планки володіють незначним мінусом - з ними рекомендується звертатися акуратно і дбайливо, оскільки матеріал схильний до поломок. Але користуючись виробом обережно, є шанс добитися тривалого експлуатаційного терміну.

 У компанії "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" представлені гідні варіанти жалюзі різних типів, в тому числі, вертикальних. Висока якість гарантована