Варіанти оформлення інтер'єру римськими шторами

Варіанти оформлення інтер'єру римськими шторами - фото

Велика розмаїтість доступних варіантів декорування інтер'єру робить римські штори вибором номер один, серед найбільш популярних сонцезахисних конструкцій. Особливою характерною рисою цих виробів є сувора елегантність дизайну, що робить їх доречним вибором для оформлення будь-якого типу інтер'єру.

Як застосовувати римські штори в оформленні різних приміщень

Лаконічність форм, простота і компактність - характеристики римських штор, які роблять їх незамінним елементом оформлення інтер'єру. Декоруючи вікна цими конструкціями, ви можете використовувати їх не тільки індивідуально, але і в поєднанні з іншими елементами, серед яких найбільш популярні наступні:

Щоб зробити оформлення інтер'єру за допомогою римських штор більш витонченим, віддайте перевагу вироби з фестонами, бахромою, воланами. Крім бездоганної естетичності для цих виробів характерна невибагливість у догляді, що передбачає широкий спектр їх застосування.

Для яких приміщень доцільно застосовувати римські штори

Оскільки асортимент римських штор, що відрізняються якістю матеріалу і особливостями оформлення дуже багатий і різноманітний, ви зможете підібрати ідеальне рішення для будь-якого приміщення:

Якщо потрібно створити ненав'язливе і стильне зонування приміщень, в цьому також допоможуть римські штори. Віддайте перевагу виробам від перевірених виробників. Інтернет-магазин Модне вікно - жалюзі, ролети, штори запропонує Вам широкий асортимент товару.