Установка ролштори на пластикове вікно без свердління

Установка ролштори на пластикове вікно без свердління - фото

Одна з переваг ролштор, яке найчастіше є найважливішим критерієм для їх вибору в якості основної сонцезахисної конструкції для будинку або офісу, є можливість простого вибору, зручної технології установки на пластикове вікно без необхідності виконувати свердління.

Особливості та правила установки рулонних штор без перфорації віконних рам

Першим кроком на шляху до встановлення ролштор є збір конструкції. Всі комплектуючі розкладіть на чисту робочу поверхню. Візьміть інструкцію від виробника, ретельно її вивчіть. Акуратно поетапно зберіть всі деталі рулонної штори в функціональну конструкцію. Монтаж матиме деякі відмінності для відкриваючих і глухих вікон, на що обов'язково потрібно звернути увагу.

Установка на стулку вікна, призначена для регулярного відкривання

Для монтажу підготуйте наступні деталі:

На одну сторону валика зі шторою надіньте ланцюговий механізм, потім встановіть кронштейни і тримачі. Перевірте, щоб все було зроблено рівно і правильно. Якщо все добре, позначте олівцем місце кріплення конструкції. Встановіть кронштейни за стулку вікна, додатково зафіксувавши двостороннім скочем. На кронштейні є спеціальний затискач, який потрібно замкнути. Встановіть ланцюговий механізм. Акуратно вставте валик зі шторою. Ретельно перевірте, як функціонує ролштора. Механізми відкривання та закривання повинні працювати бездоганно, без будь-яких затримок.

Як провести монтаж на глуху стулку

Для вікон, що не відкриваються, монтаж ролштор за допомогою кронштейнів, як описано вище, виконати не вдасться. Тому важливо вибрати альтернативну технологію. Для цього запасіться бічними кронштейнами з наявністю шестерень. Це спеціальні пластинки, на яких є пази для закріплення власників.

Пластини необхідно очистити, знежирити, висушити. На підготовлену поверхню наклеюйте двосторонній скоч. Прикріпіть бічні кронштейни. Встановіть на шестерінки ланцюговий механізм. Виконайте вставку кронштейнів на валик. Приміряйте штору, якщо вдалося все зробити ідеально, відзначте потрібне положення конструкції. Врахуйте, що штора буде триматися на верхній планці віконної рами тільки за рахунок скочу, тому він повинен бути дуже якісним, а місце приклеювання важливо ретельно знежирювати. Для перевірки працездатності встановленої ролштори механізм потрібно закрити і відкрити кілька разів.

Хоча на перший погляд монтаж рулонних штор без свердління здається досить складним, якщо ретельно слідувати інструкціям, ознайомитися з відео майстер класами по установці, при належних зусиллях ви зможете зробити цю роботу за кілька хвилин не гірше, ніж професіонал.