Установка ролштори на пластикове вікно без свердління

Установка ролштори на пластикове вікно без свердління - фото

Рулонні штори - красиві і практичні конструкції, призначені для декорування віконних прорізів. Інші їх найменування - тканинні ролети, ролштори. Перевагами рулонних штор з якісної щільної тканини вважається простота їх установки, зручність експлуатації, можливість поєднання з різними інтер'єрами кухонного приміщення.

 Більшості покупців подобається простий процес монтажу рулонних штор, який не вимагає професійної підготовки. Проте, перед початком установки ролштори необхідно ознайомитися з інструкцією по монтажу. Існує кілька варіантів установки тканинних ролет. Кожен спосіб має свої переваги і недоліки. Найбільш простим вважається варіант монтажу ролштори без свердління.

Затребуваність рулонних штор серед широкого кола покупців пояснюється їх універсальністю. Вироби здатні стати естетичною прикрасою, оригінальним доповненням кухонного інтер'єру, обстановки балконного приміщення.

 Здійснити самостійний монтаж рулонних штор без залучення професійної допомоги цілком реально. Варто лише розібратися з інструкцією по установці. Щоб зрозуміти принцип установки ролштори без виконання свердлильних робіт, необхідно ознайомитися з конструкційними особливостями рулонних штор. Це, в першу чергу, тканинне полотно в комплекті з міцним і легким валиком, на який намотується тканина. Рухомий вал тримач являє собою пристрій, що дозволяє контролювати положення рулонної штори, фіксуючи її на певній висоті відносно вала. Існує безліч варіацій систем рулонних жалюзі, які не передбачають кріплення конструкцій за допомогою саморізів.

 Виробники пропонують два основних види рулонних штор, кріплення яких однаково. Основні відмінності існують лише в конструкції виробів. Це закриті і відкриті ролети. Конструкційною відмінністю закритої системи рулонних штор вважається наявність спеціальної касети, яка ховає намотане на валик полотно тканини. Перевагою рулонних штор можна назвати широке розмаїття кольорів, що дозволяє прикрасити інтер'єр в будь-якому стилі. У магазинах є щільні тканини, які підходять для експлуатації в зимовий період. Існують і тканини приємних літніх відтінків.

 У компанії "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" є великий вибір рулонних штор всіх різновидів за привабливими розцінками. Фахівці фірми також проводять монтаж конструкцій і консультації по самостійній установці.