Сучасні системи жалюзі в домашньому і офісному інтер'єрі

Сучасні системи жалюзі в домашньому і офісному інтер'єрі - фото

Замість застарілих штор і фіранок більшість власників квартир для прикраси віконних прорізів і захисту від яскравого сонячного світла використовують жалюзі. Існує кілька різновидів жалюзі, кожна з яких покликана стати гідною прикрасою інтер'єру і найкращим способом регулювання рівня освітлення в кімнатах. У статті розглянемо особливості застосування різних систем жалюзі в сучасній квартирі або офісному приміщенні.

 Класифікація систем жалюзі. Застосування в житлових і офісних приміщеннях

 1) Вертикальні жалюзі (https://modnoe-okno.com.ua/ua/vertikalni-zhalyuzi.html)- найпоширеніший на сьогоднішній день вид систем, що встановлюються як в офісах, так і житлових квартирах. Користувачі цінують вертикальні жалюзі за зручність в експлуатації, презентабельний зовнішній вигляд і здатність підкреслити витонченість інтер'єру за допомогою унікального малюнка, що прикрашає ламелі. Вертикальні системи жалюзі характеризуються широким діапазоном планок, які можуть бути абсолютно різного розміру. З'явившись на ринку продажів не надто давно, вертикальні жалюзі зуміли заслужити визнання користувачів, оскільки мають множинними достоїнствами. Раніше власники офісних приміщень обходили їх стороною, оскільки прийнято було встановлювати традиційні горизонтальні жалюзі, про які поговоримо пізніше. Однак сьогодні власники офісів воліють створювати оригінальний стиль робочих приміщень, сприяючи успішності роботи своєї компанії;

 2) Горизонтальні жалюзі (https://modnoe-okno.com.ua/ua/gorizontalni-zhalyuzi.html) - наступна, не менш поширена, система, яка використовується також як в офісних, так і в житлових приміщеннях. Традиційним класичним варіантом для офісів раніше були звичайні металеві, створені з алюмінію, жалюзі світлих відтінків. Найчастіше це був білий або світло-сірий колір. Сьогодні горизонтальні жалюзі здатні підкорити навіть самого вимогливого покупця. Виробники пропонують колосальний асортимент забарвлень і матеріалів, тому кожна людина може вибрати жалюзі, які підходять для конкретного інтер'єру;

 3) Рулонні жалюзі (https://modnoe-okno.com.ua/ua/rulonni-shtori.html) виробляються найчастіше з тканини, але зустрічаються варіанти з джуту, дерева. Застосовуються в домашніх і офісних умовах.

 4) Жалюзі плісе, зовнішній вигляд яких схожий з гармошкою, мають властивість відштовхувати пил.

 При необхідності купити якісні жалюзі досить звернутися в компанію "Модне вікно". Фірма пропонує недорогі сучасні і ефектні жалюзі, докладніше р ніж Ви можете дізнатися тут: https://modnoe-okno.com.ua/ua/.