Що краще, римські чи рулонні штори?

Що краще, римські чи рулонні штори? - фото

Стильні, практичні, довговічні рулонні і римські штори користуються популярністю ще з двадцятого століття. Їх затребуваність обумовлена ​​можливістю створити гарний, елітний інтер'єр при мінімальних зусиллях, простотою в догляді, гармонійним поєднанням з різними стилями інтер'єру, компактністю і зручністю в управлінні. Яка з цих сонцезахисних конструкцій краще - однозначно сказати не можна. Але в цій статті спробуємо розібратися в перевагах і вигідних особливостях цих виробів, які виділяють їх як краще рішення для оформлення вікон.

Римські або рулонні. Значущі характеристики кращих штор

Використовуючи римські штори, ви отримуєте ефектне стильне рішення для прикраси інтер'єру практично в будь-якому стилі. Акуратні складочки при відкриванні таких штор виглядають дуже ефектно і елегантно. Піднімати і опускати штору можна дуже швидко, застосовуючи для цього ручне або автоматичне керування. Внизу вироби оснащують обваження, завдяки якому конструкція навіть при відкритому вікні може лежати рівно. Більшість моделей передбачає можливість регулювання інтенсивності і напрямку світлового потоку.

Серед римських штор є кілька різновидів на всі смаки. На ваш вибір класичні і каскадні моделі, стандартні однотонні рішення і моделі з незвичайними дизайнерськими розмальовками. Вироби підійдуть для віталень, спалень, кухонь, також ефектно виглядатимуть в кабінетах.

Тканеві ролети, рулонні штори, ролштори - з часів арабського халіфату ці вироби незмінно прикрашають вікна в приміщеннях самого різного призначення. З 18 століття їх стали виробляти масово. Зараз ви можете вибрати відповідно до ваших цілей закриті або відкриті рулонні штори.

Закритий тип передбачає рух полотна по рейці без мінімальних відхилень. Цей варіант дозволяє акуратно прикрасити вікно в будь-якій кімнаті. Ролштори відкритого типу дешеві, зручні в управлінні, при відкриванні згортаються. Для притискання штори до стулки використовують спеціальні струни, розташовані паралельно. Підходять для приміщень, де не потрібно повний захист від сонця. Для реалізації ваших задумів в інтер'єрі можете підібрати рулонні штори з фотодруком, моделі «день-ніч», вироби, виконані в класичній або ексклюзивної кольоровій гамі.

Визначити, який варіант віконної конструкції краще, рулонні або римські штори, можна тільки при ретельній оцінці всіх особливостей приміщення, ваших індивідуальних переваг, побажань до експлуатаційних і декоративних властивостей. Дати найбільш достовірну відповідь на це питання можете тільки ви.