Прості в догляді рулонні штори для стильного інтер'єру чекають вас в інтернет-магазині «Модне вікно»

Прості в догляді рулонні штори для стильного інтер'єру чекають вас в інтернет-магазині «Модне вікно» - фото

Популярність громіздкого і багатошарового оздоблення житла поступово відходить в минуле. Сучасний стиль декорування приміщень вимагає багато сонця і вільного простору, а все це погано пов'язується з тюлем і щільними каскадами важких фіранок. Правильна форма пластикових вікон і рівні стіни багатоповерхівок більше не мають потреби в корекції гардинами. Але потреба в захисті від яскравості полуденних сонячних променів і надмірно цікавих поглядів залишається. І оптимальним рішенням безлічі завдань є рулонні штори. Вони схожі на своїх попередників - жалюзі, але більш практичні, простіші в управлінні і випереджають їх по декоративності.

Мода і стиль                                        

Великою перевагою цих інноваційних конструкцій вважається їх універсальність. https://modnoe-okno.com.ua/ua/rulonni-shtori.html Рулонні штори  від компанії «Модне вікно - жалюзі, ролети, штори» гармоніюють з будь-яким видом обробки квартири і лише підкреслять його вишуканість і неповторність. Ідеальним варіантом стануть не тільки останні тенденції мінімалізму, хай-теку або лофт. Велика кількість кольорів, малюнків і фактури допоможуть підібрати підходящий для класичного, сільського і будь-яких інших типів оформлення. Вибір новітніх моделей декору не заважає повісити звичні тканинні завіси, так як вони відмінно поєднується між собою.

У нашій фірмі пропонується величезна різноманітність тканин з різним ступенем світло пропускання. Буде нескладно замовити будь-який, з підтримкою такого ж принту або візерунків на шпалерах або оббивці меблів. Все це дозволить втілити в своїх оселях найсміливіші дизайнерські фантазії і домогтися максимального затишку.

особливості догляду

З вичерпним переліком продукції можна ознайомитись на порталі zhalyuzi-nebo.com.ua. Вся вона проводиться виготовлення з якісної сировини за спеціальними методиками. Завдяки пило-, брудо відштовхуючого і антистатичного просочення, вона не намокає, не вигоряє, не накопичує пил і зберігає первинний зовнішній вигляд протягом усього періоду використання.

Рулонні гардини не потрібно періодично прати. Іноді потрібно просто струсити полотнище або почистити м'якою насадкою пилососа.

Плями на поверхні виникають рідко і легко очищаються канцелярською гумкою. Не можна користуватися хлорним відбілювачем або хімічними засобами для виведення плям.

Вироби в інтернет-магазині «Модне вікно» - це комфорт і практичність в вашому домі за вигідною вартості. Наші філії у всіх великих українських містах чекають покупців!