Правила експлуатації та догляду за рулонними шторами

Правила експлуатації та догляду за рулонними шторами - фото

Багато людей хотіли б прикрасити віконні прорізи в своїй квартирі оригінальними рулонними шторами. Однак питанням, що стосуються догляду за виробами, нерідко нехтують. Переважній більшості потенційних покупців не знайомі основні правила догляду за рулонними шторами (ролетами). А принципи їх обслуговування прості. Варто лише ознайомитися з ними.

 Як доглядати за рулонними шторами, не допускаючи їх деформації, втрати первинного зовнішнього вигляду?

 Всупереч численним помилковим судженням, що прання рулонних штор може перетворитися на справжній кошмар, в реальності все набагато легше. Отже, перш за все розглянемо особливості виробничого матеріалу, з якого роблять рулонні штори, опишемо його основні характеристики. Сучасні ролети виробляють зі спеціальної щільної тканини, яка просочується унікальною за складом речовиною. В Україні вибрати добротні, красиві рулонні штори можна в компанії "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори".

 Просочення сприяє збільшенню експлуатаційного періоду рулонних штор. Крім того, завдяки спеціалізованому просоченні рулонні штори отримують можливість з легкістю відштовхувати пилові частинки, що знаходяться в повітрі будь-якого приміщення. Саме тому варто відзначити, що в відношенні протирання полотна від пилу, догляд за ролетами не представляє собою складності. Незважаючи на високу якість виробничої тканини, яка йде на виготовлення полотна рулонних штор, вироби вимагають певного догляду.

 Кілька рекомендацій по експлуатації та догляду за тканинними ролетами

  1.  При виборі рулонних штор в спеціалізованому магазині рекомендується дізнатися у продавця - які ролети оброблені пилевідштовхуючим складом? Важливо звертати увагу на рулонні штори від відомих виробників. Вартість виробів не може бути занадто низькою, оскільки якісна тканина цінується високо;
  2.  Не рекомендується експлуатувати рулонні штори поблизу вогню;
  3.  При митті вікон полотно прибирають в спеціальний захисний тубус;
  4.  Важливо берегти вироби від порізів, проколів;
  5.  Механізм штор потребує регулярного змазування;
  6.  Для чищення рулонної штори можна використовувати пилосос зі спеціальною насадкою.

 Перераховані правила дотримуватися нескладно. Однак вони зможуть значно продовжити експлуатаційний термін ролет з тканини.