Правила догляду за жалюзі

Правила догляду за жалюзі - фото

Встановлюючи в квартирі вертикальні або горизонтальні жалюзі, слід подбати про отримання знань щодо їх обслуговування. Незважаючи на те, що сучасні конструкції жалюзі виробляють з якісних матеріалів, які володіють пило відразливими властивостями, жалюзі вимагають правильного догляду. Кожному покупцеві рекомендується дізнатися головні правила догляду за жалюзі. При неналежному догляді жалюзі можуть передчасно втратити свій привабливий зовнішній вигляд.

 Що робити, якщо домашні жалюзі вже не радують око? Професіонали дають кілька рекомендацій - як відновити естетичний зовнішній вигляд сучасних жалюзі. Щоб побачити конструкції в первозданному вигляді, слід приділити їм належну увагу. Найбільш поширеними вважаються горизонтальні жалюзі, які найчастіше можна зустріти в кухонних приміщеннях. Саме горизонтальні жалюзі представляють собою об'єкт, що піддається серйозним забрудненням. Спосіб догляду вибирається залежно від виробничого матеріалу, з якого виготовлені жалюзі. Металеві конструкції вимагають одного догляду, пластикові ламелі обслуговуються абсолютно по-іншому.

 Щоб забезпечити належний догляд металевим жалюзі досить протирати їх час від часу вологою тканиною, змоченою простою водою. Допускається використання слабкого мильного розчину. Крім того, виробники жалюзі можуть дати рекомендації по догляду за власною продукцією. Якщо на кухні встановлені пластикові жалюзі, то господині не потрібно постійно за ними доглядати. Пластик відштовхує в повітрі пилові частинки. Як результат - відсутність необхідності частого протирання планок і конструкції. Якщо на жалюзі накопичення пилу або виникли видимі забруднення, варто спробувати використання спеціальних м'яких миючих засобів, що випускаються у формі рідкого розчину. Не можна застосовувати агресивні порошкові засоби.

 При необхідності відновити зовнішній вигляд жалюзі, слід відправитися в спеціалізований магазин, і вибрати оптимальні склади для їх протирання. Якщо будь-які планки остаточно втратили зовнішній вигляд, їх врятує ремонт. Користувачеві слід замінити планки які втратили красивий вигляд на нові. У компанії Модне вікно - жалюзі, ролети, штори можна не тільки замовити будь-які жалюзі з доставкою по Україні, а й проконсультуватися про способи догляду за конкретною моделлю конструкцій.