Правила чищення і догляду за жалюзі

Правила чищення і догляду за жалюзі - фото

Для того, щоб жалюзі радували вас довгі роки, як і будь-який механізм вони потребують якісного і регулярного догляду. Багато користувачів бояться, що дана процедура буде витратною як за часом, так і по силам. Однак побоюватися не варто, досить керуватися низкою рекомендацій, запропонованих компанією Модне вікно, ознайомитися з асортиментом компанії можна на сайті https://modnoe-okno.com.ua/ua/.

Перш за все необхідно позбутися від пилу, з цим завданням відмінно справляються м'які ганчірочки, пилосос. Коли забруднення більш серйозне, або на деталях утворився липкий наліт, рекомендується використовувати вологу ганчірку, або зволожити поверхню за допомогою розпилювача, і видалити забруднення ганчіркою. При користуванні пилососом використовуйте спеціальну насадку щітку. Вона дозволить розм'якшити бруд, видалити її з-під ламелей і при цьому не пошкодити цілісність конструкції під впливом напору повітря.

Таке просте очищення повинно проводитися не рідше, ніж раз на місяць. Для забезпечення надійності роботи системи жалюзі рекомендується раз на рік проводити глибоке очищення.

Даний процес включає наступні етапи:

Жалюзі з дерева потребують догляду, аналогічному для дерев'яних меблів. Перший етап такої ж як для пластикових і алюмінієвих жалюзі. Далі поверхню рекомендується протерти ганчіркою, змоченою в поліролі. Не можна використовувати вологі ганчірки, а також абразивні чистячі засоби, вони можуть пошкодити поверхню дерева.

Для металевих ламелей глибоке очищення можна провести за допомогою вологої ганчірки, обов'язково в кінці прибирання витерти поверхню насухо.

Вертикальні жалюзі краще зняти з осі і занурити в мильну воду, таким чином набагато легше очистити поверхню від забруднення. Після чого ламелі встановлюються і протираються насухо.

Своєчасний глибокий догляд дозволить продовжити термін служби ваших жалюзі максимально довго, щоб ви і далі могли насолоджуватися їх функціональністю і красою ще багато років, адже потенційний їх термін служби дуже великий.