Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна

Поради по установці рулонних штор на пластикові вікна - фото

Вибір рулонних штор сьогодні просто величезний. Виробники прагнуть створити особливий товар, втілюючи новітні системи і варіанти кріплення. Такі розробки дозволяють не вдаватися до допомоги професіоналів, а встановлювати їх самостійно.

Дизайнери стали все частіше використовувати в інтер'єрах квартир, будинків та офісів пристрої такого типу. Але є нюанси, які впливають на кріплення. Деякі види фіксації надають приміщенню більш затишну атмосферу, а також візуально збільшують простір і захищають від надмірно яскравих променів сонця. Сучасні конструкції можна кріпити на стіні, стелі або вікні. Вибирати потрібно керуючись особливостями інтер'єру приміщення і бажань замовника. Важливо оцінювати можливості і підбирати максимально підходящі механізми, за допомогою яких легко відкриваються і закриваються штори в разі такої необхідності. Існують автоматичні і ланцюгові механізми. Тому потрібно визначитися, яка з систем максимально підійде.

Найчастіше продаж даних конструкцій здійснюється з докладною інструкцією.

Простий пристрій являє собою корпус і кришки з боків. Основа складається з:

Процес установки проводиться в такій послідовності:

  1. Обрізання рами;
  2. Відзначити місця, в яких будуть закріплюватися кришки з боків;
  3. Прикріпити пристрій до віконної рами.

Важливо проконтролювати, щоб ланцюжок рухав механізм легко і вільно.

Кріплення рулонних штор може не вийти відразу ж, але в будь-який момент можна все виправити.

При виборі конструкції з направляючими треба, щоб кінці полотна лежали по віконній рамі, при цьому скло повинне бути закрите рівномірно. У цьому варіанті, напрямні прикріплюються до краю вікна.

При наявності захисного короба його треба монтувати саморізами. Послідовність дій повинна виглядати так:

Потім можна регулювати сонячні промені в кімнаті відповідно до своїх побажань.

Якщо не рівно прикріпити рулонні штори, то утворюються отвори з боків (тканина буде прилягати не рівномірно) і система можна зламатися. Отже, якщо знати як правильно встановити шторки своїми руками, то при цьому вдасться заощадити пристойну суму грошей.