Переваги та недоліки тканинних ролет день-ніч

Переваги та недоліки тканинних ролет день-ніч - фото

Захиститися від яскравих променів сонця можна за допомогою штор, жалюзі, ролет. При цьому існують рулонні штори, які схожі на ролети, що захищають приміщення від сонця і відмінно вписуються в будь-який дизайн інтер'єру - це тканинні ролети «День-Ніч».

Система «День-Ніч»

Перевага цієї конструкції полягає в тому, що вони мають 2 ряди смуг, одна з яких прозора, інша непрозора. Рух смуг здійснюється під дією кругового вала, що знаходиться у верхній частині системи. Темна смуга - це тканина, а прозора смуга - це сітка.

Зовнішній вигляд ролет схожий з горизонтальними жалюзі, за допомогою яких можна регулювати потік світла. Система дозволяє управляти тканинними смугами ланцюговим механізмом.

В день можна розсовувати затемнені смуги так, щоб в приміщення надходило якомога більше світла, а на ніч закривати їх, щоб утворювалося суцільне полотно крізь яке нічого не видно.

Конструкція кріпиться на віконну раму, дозволяючи закрити отвір вікна висотою до 2,5 м. З цієї причини вона може кріпиться на будь-який отвір, наприклад, двері, арку.

«День і ніч» - це практична і стильна конструкція, яка має безліч способів виконання. Завдяки різнобарвним смужках і стильному дизайну такі пристрої відмінно гармонують з будь-яким інтер'єром. Можна поєднувати червоні смуги і прозорі, помаранчеві та коричневі, чорні і білі в залежності від колірної гами кімнати.

Тканинні ролети включають характеристики жалюзі і традиційних штор. Регулюючи світло сонця рулонними шторами, валик повністю скручується, відкриваючи вікно, а в конструкції «День і ніч» затемнені смуги залишаються на тому ж місці, але пропускають світло. Відкрити шторку повністю також можна в разі такої необхідності.

Правила догляду

Рулонні штори просичені особливим складом, тому доглядати за ними дуже легко. Вони не накопичують частинки пилу. Але все-таки є деякі рекомендації з приводу догляду. Так, не можна надовго замочувати пристрої, а також надмірно терти їх губкою. Не допускається застосування агресивних миючих засобів. Після очищення необхідно відразу встановлювати конструкцію на місце.