Переваги та недоліки рулонних штор

Переваги та недоліки рулонних штор - фото

Ремонт в приміщенні передбачає виконання кількох послідовних етапів, завершальним з яких стає оформлення віконного отвору. Переважна більшість домовласників відмовилися від застарілих портьєр і фіранок, віддаючи перевагу сучасним і практичним рулонних штор.                                                                

Рулонні штори - оптимальний варіант декорування пластикових вікон. Це унікальний спосіб оформлення віконних прорізів, що стали затребуваним завдяки численним перевагам. Щільна тканина не дозволить сонячним променям проникнути в приміщення. Завдяки поганій світло пропускній здатності рулонні штори використовуються і для оформлення вікон в офісних приміщеннях, спальнях. Яскраві сонячні промені стикаються з просоченою спеціальним складом полотном, яке стає надійною перешкодою для ультрафіолету. Відзначимо кілька переваг і недоліків рулонних конструкцій.

 Переваги рулонних штор:

 Серед недоліків рулонних штор відзначається лише недостатність різноманітності стильових напрямків, які використовуються в процесі виробництва тканинних полотен, а також відносну складність догляду. Рулонні штори розраховані на оформлення пластикових вікон в приміщеннях, що відрізняються сучасним дизайном. Мінімалістський стиль може не підійти до деяких варіантів оформлення кухонних приміщень. Але завдяки переважній кількості плюсів рулонні штори набирають популярність, радуючи око великої кількості домовласників.