Переваги та недоліки римських штор

Переваги та недоліки римських штор - фото

Заміна старих віконних конструкцій на сучасні склопакети супроводжується неминуче виникають питанням, що стосуються подальшого оформлення віконного отвору. Встановивши шикарні нові вікна, власнику не захочеться прикрашати їх застарілими в часі фіранками, тюлем. Зробити інтер'єр приміщень оригінальним мріють багато людей. Досягти унікальності просто, варто лише придбати і встановити сучасні римські штори, що мають масу переваг і незначною кількістю недоліків.

Особливості римських штор

 Найменування конструкцій пояснюється походженням оригінальних римських штор. У масове виробництво різних підприємств римські штори прийшли зі знаменитого Апеннінського півострова. Це зручні та практичні конструкції, які стали активно експлуатуватися європейцями приблизно з початку вісімнадцятого століття. Після досить тривалого часу римські штори практично залишилися незмінними. Конструкційні особливості римських штор полягають в присутності спеціального карниза, що виготовляється з міцного  матеріалу, прямокутного тканинного полотна.

 У зібраному стані щільна тканина утворює естетичні складки, здатні стати ефектним цікавим доповненням класичного стильового напрямку, оформленої в мінімалістському стилі обстановки. Римські штори воліють любителі легких конструкцій. Варіанти відтінків різноманітні. Широкий спектр кольорів - фактор, що суттєво спрощує купівельний вибір. Завдяки великій кількості відтінків кожен замовник придбає товар на власний розсуд.

 Переваги та мінуси римських штор

 Розглянутий тип конструкцій активно застосовується в умовах оформлення сучасного квартирного інтер'єру. Не дивно, адже римські штори мають масу привабливих для покупця плюсів. Подібні штори можна зшити практично з будь-якого типу тканини. Вибір не обмежений, виробники запропонують великий асортимент фактур, відтінків. Це може бути щільна важка тканина, легке тканинне полотно веселого колірного рішення. Конструкції виготовляються для різних параметрів віконних прорізів.

 Догляд за римськими шторами - справа проста. Однак, є і кілька невеликих недоліків, які бентежать покупців. Конструкції складно робити з натуральної тканини, яка має схильність до деформацій. Процес шиття трудомісткий, тому римські штори зазвичай коштують недешево.

Але в компанії "Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" кожен покупець підбере розкішні римські штори за особистим уподобанням в Україні з приємною ціною.