Особливості рулонних штор день-ніч

Особливості рулонних штор день-ніч - фото

Які способи захисту від сонячних променів відомі сучасним людям? Це штори, фіранки, жалюзі горизонтального, вертикального типу. Кожен варіант по-своєму оригінальний і цікавий, проте, виробники порадували покупців ефектною новинкою - рулонні штори день-ніч. Що це таке? Які конструкційні та експлуатаційні особливості рулонних штор день-ніч?

 Відмінні характеристики штор День-Ніч

 Конструкційною відмінністю сучасних рулонних штор можна назвати особливість тканинного полотна, яке чергує прозорі смуги з затемняючими щільними смугами приміщення. У процесі регулювання штори змінюють рівень освітлення кімнати в залежності від побажання власника. Переміщення тканинного полотна здійснюється за допомогою контролювання обертання кругового вала, розташованого у верхній частині всієї конструкції штор. Щільна тканина чергується з прозорою сіткою. Це легкий матеріал, що пропускає в кімнату значна кількість ультрафіолету. Щільні смужки тканини навпаки затемнюють простір.

 Цікавим є той факт, що сучасні штори день ніч мають схожість з конструкційними особливостями традиційних жалюзі, які також покликані служити засобом для захисту простору приміщення від яскравого світла. Це відмінний регулятор освітлення в житлових кімнатах і офісних приміщеннях. Конструкція та спосіб управління дозволяє чергувати відстань між щільними тканинними смужками і легкими сітчастими смугами. Регулювання здійснюється за допомогою експлуатації зручного механізму ланцюжка, який також присутній в конструкції горизонтальних жалюзі.

 У ранковий час штори день ніч можна налаштувати таким чином, щоб прозорі смужки пропускали в приміщення максимальну кількість світла з вулиці. У вечірній час штори з легкістю налаштовуються на збіг темних смуг щільної тканини. В результаті в приміщенні стає похмуро. Суцільне темне полотно сприяє можливості захиститися не тільки від виснажливого яскравого світла, але і цікавих очей людей, що проходять. Установка рулонних штор в приміщенні - відмінний варіант урізноманітнити обридлу обстановку. Кімната стає оригінальною завдяки гармонійному поєднанню конструкції штор день-ніч з інтер'єром.

"Модне вікно - жалюзі, ролети, штори" - організація, що надає масу варіантів декорування віконних прорізів власного виробництва, включаючи рулонні штори описаного типу.