Особливості кріплення жалюзі на пластикові і дерев'яні вікна

Особливості кріплення жалюзі на пластикові і дерев'яні вікна - фото

Зараз жалюзі можна зустріти практично в кожному будинку. Вони прекрасно доповнюють інтер'єр і виконують кілька ключових функцій. Наприклад, за допомогою звичайних жалюзі можна заховати кімнату від сонячного світла, зайвих очей. Також у людини з'являється можливість самостійно регулювати освітлення кімнати. Однак, під час вибору та установці жалюзі у багатьох людей виникає безліч питань, тому ми вирішили розповісти, як монтувати жалюзі і поговоримо про те, де їх краще купити, щоб вам реально вдалося заощадити свої гроші.

Як встановлювати жалюзі

Відразу відзначимо, що встановити жалюзі на пластикові або дерев'яні вікна - це дуже просте завдання, з яким справиться кожна людина. Для цього вам можуть знадобитися:

1) Прості жалюзі з розміром вікна. Тут завжди будьте обережні, адже люди часто припускаються помилок під час вимірювань.

2) Викрутка, підійде хрестова.

3) Саморізи. Як правило, вони йдуть в комплекті, тому тут можете не переживати.

Принцип установки полягає в наступному:

1) Прикладаємо карниз до вікна і робимо в отворах позначення олівцем або фломастером.

2) Потім беремо карниз і за допомогою саморізу прикручуємо його до вікна.

Як бачите, принцип установки гранично простий. Щодо отворів у вікні можете не переживати, тому що вони не зашкодять йому. Однак, тут ви повинні розуміти, що кріпити жалюзі таким способом варто на тривалий час. Якщо ви через кілька місяців знімете їх, то немає ніякого сенсу шкодити вікна. Можна ще встановити їх за допомогою клейкої стрічки, але в такому випадку складно буде говорити за надійність кріплення.

Де купити жалюзі

Насправді, встановити жалюзі дійсно не представляє жодної проблеми, складніше зараз їх купити з реальними гарантіями якості та за низькою вартістю. Адже багато магазинів просто обманюють своїх клієнтів і зайвий раз намагаються заробити грошей. Щоб ви не зробили помилку під час покупки, ми рекомендуємо звернути увагу на компанію «Модне вікно» https://modnoe-okno.com.ua/ua/, яка і виступає за сумісництвом їх виробником. А це означає, що нижчої ціни на нашому ринку ви просто не знайдете.

Також, купуючи в цій компанії, ви отримуєте і всі необхідні гарантії якості. Плюс, забезпечується швидка доставка по всій Україні, а якщо у вас залишаться питання, тоді ви зможете в будь-який момент звернутися до консультантів, які з радістю допоможуть у всьому розібратися.