Фотожалюзі як засіб пожвавлення інтер'єру

Фотожалюзі як засіб пожвавлення інтер'єру - фото

Оновити, перетворити, стильно і модно прикрасити інтер'єр допоможуть фотожалюзі. Тепер таке придбання вже не є розкішшю або примхою. На сучасному ринку жалюзі з красивими зображеннями вийшли на один рівень з іншими варіантами фурнітури для вікон. Вони підходять для офісів, квартир, приватних будинків. Також вибирати фотожалюзі доцільно для прикраси громадських закладів, кафе.

Конструкція фотожалюзі подібна з традиційними. Як матеріал, для виготовлення використовують тканину. Конструкції встановлюють всередині або зовні віконного отвору. Вони захищають від сонця і відмінно прикрашають приміщення. На вибір споживачів рулонні, горизонтальні і вертикальні модифікації.

Відповідно до світло пропускних характеристик їх ділять на:

Краса зображення покращується за рахунок руху ламелей і сонячного підсвічування. На вікнах воно виглядає об'ємним, динамічним, природним. При виробництві для нанесення малюнка вибирають сонце стійкі  фарби, тому він залишається незмінним протягом усього експлуатаційного терміну.

Фотожалюзі - кращий вибір для перетворення будинку в казку

Про стильний, живий, неповторний інтер'єр будинку, який можна створити за допомогою фотожалюзі, мріє кожен. Вигідна особливість виробів в тому, що їх оформлення найрізноманітніше, тому легко підібрати вдале рішення для будь-якого стилю дизайну.

Вдало підібрані фотожалюзі додадуть приміщенню розкошу, допоможуть створити приємну атмосферу, підкреслять імідж, індивідуальний смак власника нерухомості. Такі елементи в інтер'єрі виглядають дорого і при цьому просто, невимушено, природно.

Фотожалюзі можуть прикрасити пластикові, дерев'яні, алюмінієві вікна будь-яких розмірів. Індивідуальне замовлення дозволить отримати виріб корисних властивостей з бажаним малюнком. Це найкращий сучасний винахід, який дозволить перетворити ваше житло в фантастичну країну майбутнього, райський пляжний куточок або квітучий сад. Вибрати малюнок для фотожалюзі ви можете самостійно або за участю професійного дизайнера, який розробляє проект стильного оформлення вашого будинку.