Фотожалюзі - оригінальний засіб пожвавлення інтер'єру

Фотожалюзі - оригінальний засіб пожвавлення інтер'єру - фото

Ще не дуже давно фотожалюзі вважалися рідкістю, доступною виключно людям високого достатку. Але завдяки вдосконаленню виробничих технологій виробникам вдалося істотно скоротити витрати. І в результаті значного зменшення собівартості виробів фотожалюзі стали предметом, доступним кожній людині.

 З'явившись на ринку продажів не дуже давно, сучасні фотожалюзі міцно увійшли в життя багатьох людей, будучи частиною інтер'єру житлового або офісного приміщення. Популярність і затребуваність серед покупців істотно зросла за кілька десятиліть. Сьогодні жалюзі з нанесеним на основну частину конструкції зображенням є окрасою колосальної чисельності квартир, приватних будинків, офісів та інших приміщень. Значних конструкційних відмінностей від традиційних жалюзі вироби з нанесеними зображеннями не мають.

 Фотожалюзі на пластикові вікна представляють собою конструкції, виробничий процес виготовлення яких має на увазі використання тканин спеціального призначення. На тканину наносять зображення за допомогою сучасних друкованих пристроїв, які дозволяють виконувати широкоформатний друк. Жалюзі з зображенням універсальні. Конструкції можуть бути встановлені зовні або усередині віконного отвору. Всі фотожалюзі класифікуються за відмітними ознаками у вигляді розташування планок - горизонтальні або вертикальні. Крім того, фотожалюзі можуть бути рулонними. Слід сказати, що останній варіант є найбільш популярним серед покупців.

 Крім виду конструкції, жалюзі із зображенням можуть класифікуватися за розміром. Наприклад, для панорамних віконних прорізів найкраще підійдуть фотожалюзі великого розміру. Великі за розміром жалюзі не тільки стануть оригінальним декоративним доповненням до загального інтер'єру житлового приміщення, але і зможуть захистити домочадців від яскравого сонця. Щільний матеріал не залишає надії сонячним променям на проникнення в кімнату. Сучасні фотожалюзі здатні стати ефектною прикрасою будь-якого приміщення в квартирі.

 Вибравши вироби з відповідним зображенням, власник квартири може зробити красивим інтер'єр кухні, вітальні, спальні та дитячої кімнати. Головне - підібрати варіант, який буде гармоніювати із загальним стилем в приміщенні. На сайті компанії Модне вікно - жалюзі, ролети, штори можна підібрати фотожалюзі для будь-якого приміщення.